Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak valóban meg kell...

A férfiaknak valóban meg kell hagyni azt a hitet, hogy azt gondolják a nők nem büdösek, nem finganak stb? Vélemények?

Figyelt kérdés
A kérdést az a jelenet ihlette, hogy fürdés után bekentem magam dezodorral, mire a barátom azt mondta, hogy ő nem is tudta, hogy ilyet használok, hiszen nem vagyok büdös. Mire válaszoltam, hogy azért nem vagyok büdös, mert ilyet használok. Az egyik barátnmőm szerint ez kiábrándító lehet a férfiaknak, ha ilyet látnak.
2010. okt. 3. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
értelmes barátnőd van
2010. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

ismerek olyan lányt, aki büdös, nem fürdik, nem borotválja magát kellő időközönként.

nos, máris itt a cáfolat!

2010. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Na ez az! Én úgy voltam vele, hogy hát ebben nincs semmi, különben is, ha összeköltözünk, akkor ezeket nyilván látni fogja. Ezért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam a reakciókra.

Nem tudom egyébként, hogy honnan vette, hogy a férfiaknak ez kiábrándító, szerintem olvasta valahol.

2010. okt. 3. 18:47
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah, igen, nem büdösek, nem szőrösek, sőt, nem is maszturbálnak ez mind köztudott.
2010. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%
Háát nem tudom, én és a barátom szellentünk, böfögünk egymás előtt, néha büdösen izzadtan is összebújunk, együtt fürdünk, egymás előtt kenjük be magunkat dezodorral sőt néha vécézés közben is rányitunk a másikra. Bár engem egy elég gusztustalan lánynak tartanak ( a humorom, nem azért mert igénytelen vagyok) ő pedig mint ha a férfi képmásom lenne. Szerintem remekül összeillünk, őt a kapcsolat elején szinte könyörgött hogy pukizzak előtte mert hogy amíg én nem addig ő sem és már nehezen bírja x) . Nem veszem észre hogy kiábrándult volna pedig már több mint egy éve együtt vagyunk és ez szerintem 16-17 éveseknél nagy szó.
2010. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Persze vannak alapszabályok nálam is, pl. nem láthat meztelenül csak ha tusoltam vagy nem simogathat egy izzasztó nap után. Egyébként a személyes higiéniámra különösen ügyelek, naponta kétszer tusolok, mosok fogat, 4 naponta mosok hajat, dezodort és parfümöt is használok. Mégis mindenki igénytelen parasztnak néz mert amolyan rockerféleség vagyok. ( ami mondjuk nem stimmel csak hordok bakancsot..)
2010. okt. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy a nők nem finganak, nem böfögnek és nem is kakilnak, pisilni meg szivárványt pisilnek :D
2016. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!