Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő az ilyen? :S

Barátnő az ilyen? :S

Figyelt kérdés

Széles a csípőm és folyton azt hallom tőle,hogy mekkora seggem van...

Járok bőrgyógyászhoz mert zsíros a fejbőröm és ezt ő is tudja, de mégis mindig mondja, hogy milyen zsíros a hajam...

Stb.


2010. okt. 3. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Ha hiába kéred, hogy ne dörgölje az orrod alá, akkor inkább ne barátkozz vele.

ÉS biztos így is nagyon csinos vagy!

2010. okt. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.aki nem fogad el ugy ahogy vagy az nem igazi barátod.beszéld meg vele h ez neked rosszul esik és ha utána is folytatja akkor jobb ha nem foglalkozol vele és barátkozol másokkal...
2010. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára a barátnőd tökéletes alakú, hibátlan bőrű, és rózsaillatút is pukizik.

Lehet, hogy csak irigy a fenekedre, mert ő lapos, mint egy lángos. :) Én visszavágnék ugyanilyen stílusban. Amikor elkezdi a nagyfenék témát, kontráznék, hogy neked meg lóg a melled és töredezik a hajad.

2010. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Amúgy ő alacsony és rohadt vékony.

Én magas vagyok és lapos a hasam csak a csípőm széles. :S

2010. okt. 3. 17:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Neki is vannak hibái én mégsem dörgölöm az orra alá.
2010. okt. 3. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig pont azt kellene. Gyorsan leszokna róla, hogy téged sértegessen. Egy barátnő pedig különösen nem mond ilyeneket, főleg nem ilyen stílusban.

Soha nem vágsz vissza neki, ezért azt hiszi, bármit mondhat neked.

2010. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát vannak ilyen lányok!

Nekem az állítólagos LB-m kibeszélt egy gyerekkel, akit utálok. Ezt megjegyeztem valakinek, aki ezt elmondta nekem. A barátnőm valahonnan visszahallotta és ma tiszta bunkó volt...de nem hogy bevallaná hogy bocs, hülye voltam, áá az luxus. Ja, és akkor hozzátenném, hogy sem anyagiakban, sem tanulmányban, sehogy nem vagyunk egy súlycsoportban - nem az ő előnyére, és így is azt hiszi, ő a jobb. Rajtam kívül egty igazi barátja sincs, ezért nem is isigylem őt

2011. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!