Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki legyen a születendő gyermek...

Ki legyen a születendő gyermekem keresztanyja?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok és majd mikor 3-4 honapos lesz meg szeretnénk keresztelni.

3an vagyunk mi testvérek és mind a 2 testvérem felajánlotta hogy lesz a gyermekem keresztanyja, de ezzel csak egy gondom van.

Ha az egyiket választom akkor a másik sértődik meg és ugyan ez van fordítva is.

Gondolkodtam már azon hogy egyik húgomat (18 és 20 évesek) sem választom keresztstülőnek és akkor nem lesz belőle nagy hiszti.

Hanem választom majd az egyetlen egy legjobb barátnőmet.

A férjem rám bízta a döntést a keresztszülő választásában.

29L



2023. jan. 22. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagyon muszáj ráerőltetni a gyerekre, akkor a barátnő
2023. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
14%
A férjed a hibás!
2023. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

12es

Miért lenne a férjem a hibás?

Azért mert rám hagyta ezt a döntést?

8as mind a 3an tudják vállalni, de mi csak egy keresztszülőt szeretnénk.

2023. jan. 22. 11:39
 14/17 anonim válasza:
71%
Legjobb barátnőt választanám, alapból nekem kicsit fura, hogy a családból választjuk ki a keresztszülőt, dehát ahány ház, annyi szokás. Így legalább nem lesz sértődés a tesóid között sem.
2023. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi is az én legjobb barátnőmet választottuk, bár nekem meg anyám testvére a keresztanyám. Szerintem a nagynéni státusz erősebb, állandóbb, valószínűleg úgyis nekik lesz több közük hozzá. Szóval ha te a barátnőd szeretnéd, kérd meg őt.
2023. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátnőt választanám, így tettem ugyanilyen helyzetben. A férjemmek és nekem is van lánytestvérem, akik már eleve nagynénik, tehát fontos rokonok. Nem én láttam értelmét belviszálynak, így egyikük sem lett fontosabb a másiknál. A barátnőm pedig remekül helyt áll a szerepben és kölcsönösen szeretik egymást a gyerekkel. Én úgy érzem, jó döntést hoztunk.
2023. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs tesóm,két barátnőmnek meg pont húga és nővére van,persze őket választották keresztanyának,örök második vagyok :P de megértem. Én keresztanyám is anyám nővére. Ha lenne két lánytesóm,egyszerűen megkérdezném őket,hogy úgy gondoltam egyik gyerekemnek egyik lesz,másiknak a másik,döntsék el,mert nem tudok választani egyformán szeretem őket. Max viccesen sorsolást tartanak stb :) a harmadik gyereknél ha lesz,akkor lehet a barátnő..
2023. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!