Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha a sógorom...

Mit csináljak,ha a sógorom nem fogadja el a bátyámat?

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy 25 éves húgom,aki házas és van egy 3 éves kisfia.Én 27 vagyok,a bátyám 30,de nem ez a lényeg,mert mi jó testvérek voltunk mindig is.Itt a sógorommal van baj,aki nemzeti radikális,még az Árpádsávot is magára varratta!Ezzel alapjában nem lenne nagy baj,viszont a bátyám meleg.És ezt egy hónappal ezelőtt tudta meg a sógorom egy vasárnapi ebédnél.A bátyám átjött egy ebédre ,és nagyon feldobott volt,és elmondta,hogy összejött valakivel,és ki is mondta a férfi nevét véletlen.Na,ekkor a sógoróm óriási balhét csapott,teljesen ki volt akadva,hogy az ül vele egy asztalnál,akinek a fajtájával mindig küzdött.Ekkor én próbáltam csitítania kedélyekelt,de a tesóm férje csak üvöltött,és azt mondta,hogy többet nem láthatja a gyerekét,és a lakásba többet be sem teheti a lábát.Azóta nem is találkozott az unokaöccsével a tesóm,de látszik,hogy nagyon fáj neki!Az a kérdésem,hogy hogyan tudnám kibékíteni tesómat a sógorommal?

2023. jan. 10. 22:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
29-es! Ez nem melegségtől függ, ez szimpla erőszakosság, amikor rád akarnak erőltetni valamit.
2023. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki azzal tartja a kapcsolatot, akivel akarja és azt fogad el, amit akar. Demokrácia van, szóval nem kell ráerőszakolni, hogy már pedig fogadja el a melegeket.
2023. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32-es!

De így se lehet viselkedni, ahogy ez a barom tette!

2023. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
33 de fiktív kérdés egyébként :D
2023. jan. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!