Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha a sógorom...

Mit csináljak,ha a sógorom nem fogadja el a bátyámat?

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy 25 éves húgom,aki házas és van egy 3 éves kisfia.Én 27 vagyok,a bátyám 30,de nem ez a lényeg,mert mi jó testvérek voltunk mindig is.Itt a sógorommal van baj,aki nemzeti radikális,még az Árpádsávot is magára varratta!Ezzel alapjában nem lenne nagy baj,viszont a bátyám meleg.És ezt egy hónappal ezelőtt tudta meg a sógorom egy vasárnapi ebédnél.A bátyám átjött egy ebédre ,és nagyon feldobott volt,és elmondta,hogy összejött valakivel,és ki is mondta a férfi nevét véletlen.Na,ekkor a sógoróm óriási balhét csapott,teljesen ki volt akadva,hogy az ül vele egy asztalnál,akinek a fajtájával mindig küzdött.Ekkor én próbáltam csitítania kedélyekelt,de a tesóm férje csak üvöltött,és azt mondta,hogy többet nem láthatja a gyerekét,és a lakásba többet be sem teheti a lábát.Azóta nem is találkozott az unokaöccsével a tesóm,de látszik,hogy nagyon fáj neki!Az a kérdésem,hogy hogyan tudnám kibékíteni tesómat a sógorommal?

2023. jan. 10. 22:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy, aki ilyen mértékbe korlátolt, azzal nem érdemes foglalkozni.

Viszont az a húgodról is elég negatív képet ad, hogy ilyen tahóval van együtt.

2023. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy.

A húgotok mit szólt?

2023. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
Miért csinálnál te bármit? Egyik fél sem te vagy, ez nem a te gondod.
2023. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2:Igazából azt csinálja,amit a férje mond.Ő rá hallgat a legjobban
2023. jan. 10. 22:30
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el, az ilyenek mentálisan korlátoltak és veszélyesek mindenkire nézve, csak ronthatsz a helyzeten.
2023. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

A bátyád érdekében jobb ha hagyod.

A gyereket tutira elkezdte az apja ellene hangolni, a maga szintjén (rossz ember).

Szomorú.

2023. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Shora ***** válasza:
90%
Ez inkább a húgod részéről gáz…képes volt összeházasodni valakivel aki ilyen meleg ellenes öntörvényű barom tudva hogy a báttya meleg!! Ennek is az lesz a vége hogy szétszed titeket,ami ellen persze te nem tudsz sokat tenni egyedül a húgod.
2023. jan. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
93%

Sehogy.


Egy dolog, hogy a beteges félelme megkeseríti mások életét. De ha jól értem, vendégségben volt, szóval ha akkora hagyományőrző, akkor ezeket a szokásokat is tisztelnie kellene.

De hát egy felnőtt emberről van szó...


A húgodnak meg gratulálok, hogy egy ilyen f*sszal összejött, és végig kussban ült. (De gondolom, dramaturgiailag ez kellett a sztorihoz, nem?)

2023. jan. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén szeretném azt hinni, hogy ez egy kamu kérdés.


Amennyiben nem, te nem tudsz semmit tenni olyan emberrel, aki ilyen szinten korlátolt és gyűlölködő.


Annyit tudtok tenni családként, hogy összefogtok és kiálltok a tesód mellett.


Én mondjuk szülőként egy ilyen eset után soha az életben nem hívnám magunkhoz a gyerekem férjét, ha így viselkedne a fiammal, hozzájuk nem mennék, az unokámmal meg úgy találkoznék, ha a lányom elhozná hozzánk.


Ha ez a lányomnak nem felel meg, mert ebben a kérdésben a férje mellé állna, akkor részemről nem ragaszkodnék ahhoz sem, hogy velem tartsa a kapcsolatot.


Nyilván fájna szülőként, de úgy fognám fel, hogy az ő döntése volt, hogy kihez megy férjhez, viselje a következményeit annak, ha olyan férfit választott aki ezt a lelki minőséget képviseli.


Lehet, hogy ez nagyon drasztikusan hangzik, de ha egyik gyerekem a fülét-farkát behúzva asszisztálna ahhoz, hogy a férje alázza a testvérét, és mi családi békénkbe belerondítson, akkor nem lenne kérdés a számomra, hogy melyik gyerekem mellett állnék ki.


A húgod mit szólt kérdésre ezt írtad:


"Igazából azt csinálja,amit a férje mond.Ő rá hallgat a legjobban"


Abban a konkrét helyzetben, amit leírtál, konkrétan mit mondott és mit csinált, mikor a férje "óriási balhét csapott"?


És kinél volt az ebéd, ahová beugrott a bátyád?

2023. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%

Sehogy. Maradjanak egymástól távol. Ez a megoldás.


Nálunk is van meleg a családban és nálunk például a saját lányom az, aki ezt egyáltalán nem tolerálja és ellenséges is ebben a témában. (a lányom meg csak 13 éves).

2023. jan. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!