Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha a sógorom...

Mit csináljak,ha a sógorom nem fogadja el a bátyámat?

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy 25 éves húgom,aki házas és van egy 3 éves kisfia.Én 27 vagyok,a bátyám 30,de nem ez a lényeg,mert mi jó testvérek voltunk mindig is.Itt a sógorommal van baj,aki nemzeti radikális,még az Árpádsávot is magára varratta!Ezzel alapjában nem lenne nagy baj,viszont a bátyám meleg.És ezt egy hónappal ezelőtt tudta meg a sógorom egy vasárnapi ebédnél.A bátyám átjött egy ebédre ,és nagyon feldobott volt,és elmondta,hogy összejött valakivel,és ki is mondta a férfi nevét véletlen.Na,ekkor a sógoróm óriási balhét csapott,teljesen ki volt akadva,hogy az ül vele egy asztalnál,akinek a fajtájával mindig küzdött.Ekkor én próbáltam csitítania kedélyekelt,de a tesóm férje csak üvöltött,és azt mondta,hogy többet nem láthatja a gyerekét,és a lakásba többet be sem teheti a lábát.Azóta nem is találkozott az unokaöccsével a tesóm,de látszik,hogy nagyon fáj neki!Az a kérdésem,hogy hogyan tudnám kibékíteni tesómat a sógorommal?

2023. jan. 10. 22:16
1 2 3 4
 21/34 Shora ***** válasza:
85%
#18: Mivel csak mostanában lett elterjedt a coming out ezért lehetséges hogy titkolta egy jó ideig hogy meleg….nem mindenhol elfogadó a csalàd ahogy a fenti példákat látható
2023. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

16-os, nálad a pont!!!

És a 20-as által említett ellentmondások is alátámasztják, hogy


ORDAS NAGY KAMUUUUUUU!!!!

2023. jan. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Szóközöket még mindig nem találtad meg, de sebaj. De ezúttal legalább senkit sem erőszakoltak vagy vertek meg, mint az eddig mesékben.
2023. jan. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Az meg vicces, hogy egy hónapja történt a dolog de neked 4 héttel később, 22:16-kor kell megkérdezni ezt.


De az agresszív ordítós szál maradt.

2023. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

És a szüleitek ehhez mit szólnak?

Mert ha nekem a gyerekeim közül,valamelyik párja becsmérelné a gyerekemet,többet be nem taposhatna a házamba..


És bizony,mint testvér is ezt tenném.


A testvéremnek,akinek egy tahó a párja,megmondanám,hogy ő és a gyerekek jöhetnek,de a tahót semmilyen családi eseményre ne hozza,vagy ő se jöjjön!

2023. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondtam volna sógornak, hogy innentől neki sem kell jönnie, és az anyjáéknál üvöltözzön, és viselkedjen ilyen alpári stílusban.

Eleve össze sem jönnék olyannal, akivel ilyen kérdéseben nem egyezem, főleg ha ennyire elvakult barom. Nem tudod elfogadtatni vele.

10-es! A lányod még változhat. És attól mert nem fogadja el, nem kell bunkónak lenni, amennyiben a téma és a viselkedés normális keretek közt zajlik.

2023. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
24:Higgy,amit akarsz,engem nem érdekel
2023. jan. 11. 14:00
 28/34 anonim ***** válasza:
87%

"Higgy,amit akarsz,engem nem érdekel"

. Szóval segítséget kérsz, de nem gond, ha olyan stílusban, olyan hézagosan adod elő a történetet, hogy teljesen kamunak néz ki?

2023. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
67%
Én sem szeretem a melegeket ha ezerrel tolják hogy juj de fogadj el meg ilyenek,de önmagában az a tény hogy meleg nem akasztana ki pláne nem családtagnál. Amíg nem erőlteti, hogy menjek pride-ra,legyek elfogado stb akkor felőlem házasodhatna is pasival. Tesód szakítson meg velük minden kapcsolatot mert húgod sajnos egy papucs,jobb nem lesz.
2023. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem érdekel, de az ilyen esti mese már uncsi ;)
2023. jan. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!