Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak,ha a sógorom...

Mit csináljak,ha a sógorom nem fogadja el a bátyámat?

Figyelt kérdés
Szóval nekem van egy 25 éves húgom,aki házas és van egy 3 éves kisfia.Én 27 vagyok,a bátyám 30,de nem ez a lényeg,mert mi jó testvérek voltunk mindig is.Itt a sógorommal van baj,aki nemzeti radikális,még az Árpádsávot is magára varratta!Ezzel alapjában nem lenne nagy baj,viszont a bátyám meleg.És ezt egy hónappal ezelőtt tudta meg a sógorom egy vasárnapi ebédnél.A bátyám átjött egy ebédre ,és nagyon feldobott volt,és elmondta,hogy összejött valakivel,és ki is mondta a férfi nevét véletlen.Na,ekkor a sógoróm óriási balhét csapott,teljesen ki volt akadva,hogy az ül vele egy asztalnál,akinek a fajtájával mindig küzdött.Ekkor én próbáltam csitítania kedélyekelt,de a tesóm férje csak üvöltött,és azt mondta,hogy többet nem láthatja a gyerekét,és a lakásba többet be sem teheti a lábát.Azóta nem is találkozott az unokaöccsével a tesóm,de látszik,hogy nagyon fáj neki!Az a kérdésem,hogy hogyan tudnám kibékíteni tesómat a sógorommal?

2023. jan. 10. 22:16
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Csak úgy állt kétségbe esetten,meg próbálta mondani,hogy hagyják abba.Az ebéd a sógoromnál volt
2023. jan. 10. 23:29
 12/34 A kérdező kommentje:
10:Milyen családtag meleg?
2023. jan. 10. 23:30
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Közeli családtag. Maradjunk ennyiben.
2023. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
De látja,hogy hogyan éli ki a vágyait?Vagy csak fél tőle?
2023. jan. 10. 23:40
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
Kerülni kell vele minden kapcsolatot és kész. Velem történt hasonló családon belül. Nálunk a bátyám nehezményezte, hogy meleg vagyok. A megoldás: Az egész családja felejtős. 4 éve beszüntettem velük minden kapcsolatot. Ha tudom, hogy valami családi banzáj lesz és jönnek, én nem megyek, unokatesóm esküvőjére se mentem emiatt, lett is belőle balhé, de nem érdekel, nem akarom se őt, se a nejét, se a kölyküket látni. Persze azóta békülnének, csak én se nem felejtek, se nem bocsátok meg.
2023. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
69%
9-es, lesd meg a szóközöket, illetve azok hiányát....
2023. jan. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

A bátyád nem megy többet a sógorodékhoz és viszont. A vérségi kapcsolat nem kötelező arra hogy barátok is legyetek.


Apám meleg. Az egész gyerekkorom úgy telt hogy a fél család nem ált szóba apámmal. Azóta felnőttem és az ilyen gyűlölködő rokonokkal nem tartom a kapcsolatot.

2023. jan. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet apád meleg? Ha meleg lenne meg sem születtél volna, maximum biszex lehet, de meleg nem.
2023. jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez tényleg furcsa.Szerintem is max biszex lehet
2023. jan. 11. 06:27
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

És most jöttetek rá, hogy a sógor nemzeti radikális? Hogy a bátyád jó ötletnek tartotta pont ott bejelentenie?

Csak szeretném érteni a kapcsolatot: Ti valószínűleg jóban vagytok, a húgod egy szobanövény, az unokaöcsről sok nem derül ki.

2023. jan. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!