Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterkor a rokonoknál,...

Szilveszterkor a rokonoknál, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sógornőmékkel nagyon jóban vagyunk, át hívtak szilveszterezni. De a gyerekeinkre nem tud senki vigyázni, így őket is visszük. A férjem nem iszik mert vezet. De én olyan szívesen innék egy 2-3 pálinkát, egy kis rosébort. Nagyon finom pálinkát főz apósom. De nem tudom mit csináljak, a férjem mondja, hogy nyugodtan igyak nincs semmi gond. Azért soha nem szoktam részegre inni magam. Igazából annyira nem szeretek a gyerekek mellett inni.
2022. dec. 31. 12:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igyal nyugodtan. Be nem rugsz, es lesznek ott meg megbizhato emberek.
2022. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Idd meg nyugodtan azt a mennyiséget, ami még nem látszik meg rajtad. A kulturált alkoholfogyasztással ráadásul szerintem inkább jó példát mutatsz a gyerekeidnek. Mert inni így is, úgy is fognak, de talán nem az lesz előttük, hogy az ivásnak csak az az értelme, hogy ha már iszol, akkor "hasson rendesen", jól benyomj tőle, és ezt jelenti "jól érezni magad".
2022. dec. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ital az nudli, nyílván nem egymás után fogjátok legurítani azt a 2-3 pálinkát, meg nem muszáj teletölteni azt a fél decis poharat. Valamit harapni is fogtok gondolom. Nem lesz semmi gond, csak tarts mértéket, és tudd, hogy hol van nálad a határ!
2022. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
miért itt kérdezed meg ? ėn nem innék semmenyit gyerekek melett meg még ugysem mert ők is ott vanak.
2022. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%
Ekkora mennyiségtől nem lesz semmi bajod.
2022. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

Most szavazzunk?

Ha gyerekeid vannak már, öcsém, tudj már egy ilyen pitiáner ügyben dönteni.

2022. dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
Mi a kérdés? Igyál!
2022. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!