Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szilveszterkor a rokonoknál,...

Szilveszterkor a rokonoknál, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sógornőmékkel nagyon jóban vagyunk, át hívtak szilveszterezni. De a gyerekeinkre nem tud senki vigyázni, így őket is visszük. A férjem nem iszik mert vezet. De én olyan szívesen innék egy 2-3 pálinkát, egy kis rosébort. Nagyon finom pálinkát főz apósom. De nem tudom mit csináljak, a férjem mondja, hogy nyugodtan igyak nincs semmi gond. Azért soha nem szoktam részegre inni magam. Igazából annyira nem szeretek a gyerekek mellett inni.
2022. dec. 31. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Igyál.
2022. dec. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Hat en 3 palinkatol+bortol mar fejre is allnek 🤣🤣


De nem ertem, miert ne ihatnal mertekkel gyerekek mellett? Nem bebaszni kell, nyilvan.

A ferjed vezet, szoval esetleg ha barmi baj lenne es korhazba kene menni vagy mittudomen, akkor o ott van. Te meg nyugodtan igyal meg egy pohar bort vagy amit akarsz.

2022. dec. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyi alkoholtól nem fekszel ki, akkor nyilván rendszeresen piálsz, így senki nem fog meglepődni.
2022. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igyál nyugodtan, csak ne annyit, hogy a fejedbe szálljon. Most egy koccintás meg az este alatt pohár bor még a kulturált alkohol fogyasztás kategóriája szerintem. Lényeg, hogy ha bármi van (ne legyen semmi baj), de legalább 1 ember legyen aki volán mögé tud ülni és nem fogyasztott alkoholt.

Elsősorban a szülők felelőssége, hogy ők ne üssék ki magukat. Rokonnak nem kell ilyen szinten ügyelni erre szerintem.

2022. dec. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nem akarszba gyerekek mellett inni, de ha kulturáltan fogyasztod és mértékkel, nem lesz semmi baj. Egészségedre és búék!
2022. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Döntsd el, hogy melyik jobb érzés és csináld azt!
2022. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 felestől nem állsz be mint a délibusz, miért ne ihatnál gyerekek mellett? A gyerekek elfoglalják magukat, ti pedig szilvesztereztek.
2022. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
A normális, kulturált alkoholfogyasztàs nem opció? Amúgy egy kisgyereket nagyon oda tud vágni, ha részegen látja valamelyik szülőjét. Még nem értik mi van, nem értik anyu, vagy apu miért olyan harsány, esetleg agresszív, miért van később rosszul. Maradandó emlék számukra....
2022. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szoktam rendszeresen inni. 3-4 havonta szoktunk elmenni szórakozni, akkor igen. Ennyitől nem szoktam kidőlni. Ha ezt pár óra alatt fogyasztom el akkor szinte alig érzem meg. Valahogy mindig is nagyon jól bírtam az alkoholt. Folyamatosan iszok vizet közben, óránként eszek keveset. Így másnapos se voltam még soha.
2022. dec. 31. 13:53
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
2022. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!