Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyanyja megsértődöt...

A férjem nagyanyja megsértődött. Tényleg undok voltam?

Figyelt kérdés

Este 7kor telefonált, hogy a férjem azonnal menjen mert ő bejglit sütött és küld. Nem akart bunkó lenni a férjem elment érte. De hát én is csináltam 6 rúddal, még van is belőle.

Mindegy, méghozta a bejglit. Nagyon rossz volt. Valami fura bukta jellegű kelt tésztája volt, darabos, potyogós dió töltelék, de szinte alig volt benne és sós volt. Még szinte haza se ért a férjem de már hívott, hogy na milyen. Most végre ehetünk igazi bejglit. Én meg mondtam neki, ne haragudjon de ez nekem egyáltalán nem ízlik, nekem nem ilyen az igazi bejgli.

Rám nyomta a telefon t, hogy én milyen rohadt undok vagyok.

Egyáltalán nem voltam tiszteletlen meg bunkó, de nem fogom azt mondani, hogy jajj de finom miközben ilyen rossz süteményt még életemben nem ettem. Ráadásul közben így fű alatt degradálta az én bejglimet, mert ezt ő azért csinálta, hogy együnk rendeset.


2022. dec. 30. 23:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Olyan vicces, pár kérdéssel arrébb minden válaszban az őszinteséget tolják, itt meg pontokba szedik, hogy hazudj. 😄
2022. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mi a gondod, ha az egyenes kommunikáció híve vagy. Te leszóltad a bejglijét, ő meg leszólt téged. Ha te kimondhatod a véleményed, ő miért ne mondhatná ki?
2022. dec. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha az őszinteség hívei vagytok, akkor eleve el sem kellett volna hozni a beiglit. Ha már csak azért elhozta a férjed, hogy ne sértődjön meg, akkor itt is ki kellett volna valami kegyeset találni, vagy ahogy írta valaki, átadni a kagylót a férjednek, oldja meg ő.
2022. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
26%

Hmm, azért utolsó... ez nem egészen így megy. Ha áthívlak magamhoz, megkérdezem, milyen a krumplipüré, és azt mondod, kicsit sótlan, akkor beszólhatok neked valamit?


Nem az a szabály, hogy ne kérdezz olyat, amire nem akarod tudni a választ?

2022. dec. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
37%
Hogyhogy rögtön megkóstoltátok a nagymama bejglijét, ha te hat rúddal sütöttél előtte és még volt is belőle? Én félretettem volna, hogy majd megesszük, ha elfogyott a többi. De ezek szerint rögtön felvágtátok, amint megérkezett vele a férjed? Mert amint megérkezett a férjed, nagymama már telefonált is, és már addigra be tudtál számolni a bejgliről. Ha kíváncsiságból kóstoltad meg és szörnyű volt, azért én nem mondtam volna a telefonban, azt mondtam volna hogy én még nem ettem belőle, majd telefonálok, ha ettem és ízlett.
2022. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!