Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem nagyanyja megsértődöt...

A férjem nagyanyja megsértődött. Tényleg undok voltam?

Figyelt kérdés

Este 7kor telefonált, hogy a férjem azonnal menjen mert ő bejglit sütött és küld. Nem akart bunkó lenni a férjem elment érte. De hát én is csináltam 6 rúddal, még van is belőle.

Mindegy, méghozta a bejglit. Nagyon rossz volt. Valami fura bukta jellegű kelt tésztája volt, darabos, potyogós dió töltelék, de szinte alig volt benne és sós volt. Még szinte haza se ért a férjem de már hívott, hogy na milyen. Most végre ehetünk igazi bejglit. Én meg mondtam neki, ne haragudjon de ez nekem egyáltalán nem ízlik, nekem nem ilyen az igazi bejgli.

Rám nyomta a telefon t, hogy én milyen rohadt undok vagyok.

Egyáltalán nem voltam tiszteletlen meg bunkó, de nem fogom azt mondani, hogy jajj de finom miközben ilyen rossz süteményt még életemben nem ettem. Ráadásul közben így fű alatt degradálta az én bejglimet, mert ezt ő azért csinálta, hogy együnk rendeset.


2022. dec. 30. 23:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

De a normális kommunikáció és nemet mondás hívei sem vagytok.

Ott lett elrontva, hogy csak azért lett elhozva, mert nem akart a párod bunkó lenni. Ezen ajánlom a munkálkodást, a következő években még van esélyetek normálisnak lenni, és normális, egészséges pszichéjű gyereket is nevelni (ha terveztek), ha fektettek önmagatokba.

2022. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Annyi előnye lesz mindennek, hogy ezután nem tukmálja rátok az ócska bejglijét.
2022. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

A lényeget meg kihagytam. Itt igazából visszavágtál arra, hogy a tiédet nem rendesnek nevezte. Ez alapjaiban véve egy tökéletes reagálás lett volna a határaid meghúzásához, ha ő vitte volna.

De így, hogy érte mentetek, amire egyszerűen csak nemet kellett volna mondani... Egy "én ugyan nem így szoktam, de köszönjük" elég lett volna

2022. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%
Milyen hatalmas problémái vannak a nagyinak
2022. dec. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
58%
Nálatok a családban minden tök jó csak az a fránya bejgli...
2022. dec. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Te vagy a helikopter. Majd x év múlva a menyed vagy a veled is így fog veled bánni.
2022. dec. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen az amikor visszanyal a fagyi. A rosszindulatúságért megkapta tőled, amit érdemelt. Talán legközelebb majd meggondolja, hogy érdemes-e degradálnia megint téged. Az ilyen öntelt emberek nem érdemelnek mást. Lehet megkövezni érte, de az ilyenekkel én sem bánok másképpen. Azt kapják amit megérdemelnek a viselkedésükért.
2022. dec. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%

Azt jól tettétek, hogy szóltatok telefonon, hogy nem kell a bejgli, mert van bőven (most mindegy, hogy te sütötted vagy kaptál másoktól). Ha ezután is erősködőtt és férjed elhozta, ott kellett volna lezárni a témát. A néni hívott szinte rögtön, hogy ellenőrizzen, te meg őszinte voltál. Én is hasonlóan válaszoltam volna neki.

Nem gondolom, hogy az emberekkel a koruk miatt kéne tisztelettel bánni. Ha hülyeséget csinál, a 80 évesnek is meg kéne tudni mondani. Ő most megsértődött. Valószínűleg nem ehhez van szokva. Idővel túlteszi magát rajta.

Az sem lett volna jobb, ha hazudsz a kedvéért és aztán küldözgeti a sütit, ha kell, ha nem.

2022. dec. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem voltál bunkó és nem, nem kell pincsizni.


Bár a férjednek sem ártana este hétkor pattanás helyett megmondani, hogy nem, nem megyek át, ugyanis este van.


Én spec öt után fel sem veszem a telefont. Aki akar valamit, ott van rá reggel hattól 11 órája, hogy közölje.

2022. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sem kellett volna érte atmenni. De az jó, hogy nem hazudtad azt, hogy finom volt.
2022. dec. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!