Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más családok hogyan töltik...

Más családok hogyan töltik ezt a két napot?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy más családok mit csinálnak december 25 és 26-án, mert nálunk 24-én minden karácsonyos dolog le van tudva, és ez a két nap már olyan, mint egy átlagos hétvége.

Szinte nálunk csak 1 napig tart a Karácsony :(


2022. dec. 25. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is olyan volt a 26-27., mikor még együtt volt a család, mint egy átlagos hétvége. Max. annyi, hogy még este csillagszóróztunk.
2022. dec. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
El vannak osztva a rokonok, kb öt napig tart. Szenteste kis család és mama, aztán anyukám testvére a családjával, majd apukám rokonai, utána kicsit távolabbi rokonokakikkel még szoktunk ilyenkor találkozni. Öt vagy hat nap.
2022. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mivel elváltak a szülők, egyik nap (24-e)egyik, másik nap (25-e) másiknál van karácsony, 26-án meg nagyszülők, 27-e meg kinek kinek a párja, családja, 28 vagy 29 unokatesóék szóval eltoljuk egy hétig is :D
2022. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mi a program? Mit csináltok a családdal ezeken a napokon?
2022. dec. 25. 19:49
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szenteste a karácsony, de a többi nap is különlegesebb, hiszen bűntudat nélkül lehet pihenni, rengeteg ünnepi kaja van, ami máskor nincs, ilyenkor egy kicsit lassítunk.

Illetve anyósék messze laknak, hozzájuk utaznánk még ilyenkor, idén betegség miatt ez elmarad. Őszintén, annyira nem is bánom, ránk fér ez az "olyan, mint a hétvége" jellegű pihenés (még ha hiányoznak is természetesen).

2022. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ajándékozunk, összeülünk, eszünk, volt év amikor wellnesezni ment három generáció, de többnyire idehaza tartjuk
2022. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én most kaptam össze anyámmal egy kicsit. Szerinte mindig bunkón szólok. Egyébként egész nap jó hangulat volt, végigjártuk már a rokonokat is. Tegnap vacsora és ajándékozás volt.
2022. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%
Társasjáték, filmezés, séta, nagyszülők meglatogatása. Elhatároztuk, hogy nem lesz sok zabálás, de sajnos lett, nassoltunk azért rendesen.
2022. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerényen, meg leginkább sehogy, már nem olyan a család mint ezelőtt 10-15 évvel, 30 vagyok, de az utolsó emlékezetes ünnepek, amik felértek egy banzájjal, meg sem közelítik az elmúlt 5 évet. Sajnos öregszik mindenki, csúszik lefelé a magyarság, fiatalként meg vágyok a jóra, de idehaza nehéz, nincs is okom "ünnepelni".


Van 3 fiatal a családban, legidősebb 24, szerintük olyan negatív a család, mondtam nekik hogy ti még sírtatok a hangos zene miatt, amikor én már jelmezben szaladgáltam.

2022. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szenteste 4en voltunk (2 gyerek meg mi a szülők). Ma jöttek anyósomék ebédre. Hnap jön anyukám. Néha együtt jön anyukám meg anyósomék csak tesómnak most született babája így anyu ma náluk volt. (nem egy városban élnek)

De van olyan is, hogy Szenteste mi megyünk valamelyik nagyszülőhöz.


Összességében nálunk 2 v 3 napra jut program.

2022. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!