Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki rendelkezik olyan rokonnal...

Aki rendelkezik olyan rokonnal, aki "irigy" a kisbabájára/gyerekére, hogyan tudtatok beletörődni, hogy nem láthatjátok?

Figyelt kérdés

Tesóm nemrég szült és borzasztóan rosszindulatú ember ahogy a férje is. Eddig is csak az irigység ment, dologtalanságba vállalták a gyereket és felénk csak akkor néztek ha nem volt pénzük. Mi tartjuk el őket a mai napig.. Most lett a férjnek munkája egyébként de nem tudnak és nem is akarnak talpra állni, mi pedig csak a kisbaba miatt segítjük őket.


De a lényeg, hogy a pici babára is irigyek. Tudom, hogy az ő joguk, hogy mikor láthatjuk, de annyira fáj látni, hogy az anyám kidolgozza plusz órákon át a belét, hogy a gyereknek legyen tápszer és pelenka, mert neki kell megvenni q csóró szülők helyett és 5 percre nem engedik látni a babát. Engem is csak addig engednek be amíg veszek nekik valamit és odaadom, még akkor is csak pár percig tűrnek fintorogva.. nagyon fáj a szívem ahogy látom a szüleimet a kisunokájukért szomorkodni és nekem is hiányzik veszettül a kis unokahugom... ha valaki volt ilyen a családotokban hogy törődtetek bele illetve lett jobb helyzet? Szar ezt átélni.



2022. dec. 19. 22:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora kamu. Fogadok, te írtad azt is, hogy majd megszakadsz, úgy cipeled az apai nagynénédnek az ajándékokat, ők meg drága dolgot kéregetnek, de nem adnak semmit.
2022. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
100%
Én azt csinálnám, ha már mindenképp segíteni akartok a babának, hogy csak és kizárólag megveszitek a tápszert, elkéred a taj-kártyáját, és kiváltod te neki a tápszert, meg vesztek akkor ruhát meg pelenkát, de pénzt semmit nem adtok. Így éhezni ő biztos nem fog, a szülei meg azt csinálnak, amit akarnak.
2022. dec. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 3 hetes babához tényleg normális, hogy 5 percre lehet felmenni.Beadni valamit, és beköszönni.


Pénz kérdéssel nincs más, max megvenni ami kell, decazt is ésszel, kézpénzt nem adni neki.Amennyiben nem változik, komolyabb lépéseket megtenni.

2022. dec. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!