Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki rendelkezik olyan rokonnal...

Aki rendelkezik olyan rokonnal, aki "irigy" a kisbabájára/gyerekére, hogyan tudtatok beletörődni, hogy nem láthatjátok?

Figyelt kérdés

Tesóm nemrég szült és borzasztóan rosszindulatú ember ahogy a férje is. Eddig is csak az irigység ment, dologtalanságba vállalták a gyereket és felénk csak akkor néztek ha nem volt pénzük. Mi tartjuk el őket a mai napig.. Most lett a férjnek munkája egyébként de nem tudnak és nem is akarnak talpra állni, mi pedig csak a kisbaba miatt segítjük őket.


De a lényeg, hogy a pici babára is irigyek. Tudom, hogy az ő joguk, hogy mikor láthatjuk, de annyira fáj látni, hogy az anyám kidolgozza plusz órákon át a belét, hogy a gyereknek legyen tápszer és pelenka, mert neki kell megvenni q csóró szülők helyett és 5 percre nem engedik látni a babát. Engem is csak addig engednek be amíg veszek nekik valamit és odaadom, még akkor is csak pár percig tűrnek fintorogva.. nagyon fáj a szívem ahogy látom a szüleimet a kisunokájukért szomorkodni és nekem is hiányzik veszettül a kis unokahugom... ha valaki volt ilyen a családotokban hogy törődtetek bele illetve lett jobb helyzet? Szar ezt átélni.



2022. dec. 19. 22:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ti teljesen hülyék vagytok.

Ti tartjátok el őket és még ők diktálnak?!

Hát felőlem aztán dögölhetnének éhen, a gyerek meg kerülhetne egy normális családhoz.

2022. dec. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi, nem eltartani, és rájuk hívni a gyámügyet. A szüleid szerint oké hogy ebbe nő bele a gyerek, ez lesz neki alap?
2022. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
35%

Hasonló kihasználást csinálnak nővéremék is, csak ők nem lennének csórók de így több marad nekik (leginkább a férjének) luxuscikkekre, de ők nyíltan fel is vállalták de szüleim ugyanúgy mennek, adják, csinálják...erre már nem lehet mit mondani, aki hagyja azt a gerinctelen emberek ki fogják használni, és nekik nem számít hogy rokonok meg ilyesmi.

A másik amit hozzátennék hogy árnyaljam a képet, friss anyukaként vagyok itthon babával és nagyon nehéz, de tényleg nagyon. Előtte én se tudtam elképzelni ezt, mikor olvastam hogy még wc re menni sincs idő, gondoltam kis túlzással néha tartogatni kell pár percet. Na nem erről van szó, konkrétan SOSE tudtam még akkor menni mikor kellett. 3 óránként etetek, figyelni kell az órát, utána mindig altatás, ami nem egyszerű művelet van hogy órákig járkálok stb akiket nagyon szeretek azokból is elég heti 1x 1 óra látogatóba de arról is szóljanak minimum 1 nappal előbb és rohadt nagy szervezéssel jár. Na hogyha még nem is kedvelem a látogatót konkrétan fizikai fájdalom minden perc.

2022. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
De szeretnék én is egy ilyen fejőstehenet. Ha besegítesz a gyerekem eltartásába akkor hetente háromszor 3 órát lehetsz nálunk és annyi képet csinálsz amennyit akarsz.
2022. dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

😂😂🤦‍♀️


Na tudod mikor.. Semmit. Egyiknek se. Simán hagynám, hogy kivonuljon a gyámügy. Simán.

Az ilyennek kár asszisztálni.


Szegény anyósom is futott takarítani a szarházi sógornőmnek mikor kopogtatott a gyámügy. Soha 1x sem köszönte meg, még anyósom volt a szar amiért nem 1x húzta ki a szarból..

neeem. Egyék meg amit főztek.

2022. dec. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyék vagytok már bocs. Eltartjátok őket és még játsszák a bazárit. Pénzcsap elzár és kész. A gyerek nem fog éhezni, mert ha éhezik azt a védőnő is látja, kimegy a gyámügy és elveszik. Vagy ezt se várjátok meg, hanem jelentitek ti. Gyámügyi intézkedés után, ha van rokon és vállalja nevelheti, szóval simán nálatok lehet a gyerek, akkor majd lesz mindene és kuncsoroghat a semmire szülő anyja a láthatásért.
2022. dec. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám 6-os, hogy a pici baba a szülők hülyesége miatt éhes legyen? Vagy bármi hiánya legyen?


És szerinted ez kinek a felelőssége? Mert nem a tietek, az fix! Hülyére vagytok véve, bazári majomként ugráltok nekik, és ők ezt durván kihasználják, magyarul a gyerekükket fejnek titeket. Meddig akarjátok ezt csinálni, még 20 évig, egyre növekvő igényekkel? Hagyjátok csak a gyámügyre, majd elhelyezik a szüleidnél, és akkor ezeket a mindenre alkalmatlan piócákat sem kell elviselni, meg eltartani!Csak jót tennétek a gyerekkel!

2022. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezeket az életképtelen családokat. Jó sz*r szüleitek lehetnek, ha az egyik gyereküket ilyen felelőtlen, lusta dögnek nevelték, a másikat meg buta, kihasználható baleknak - de ugye te tulajdonképpen csak rájuk ütöttél.


Ezt a dolgot már az elején még kellett volna állítani, az első pár alkalom után, mikor kunyerálmi mentek, nem hagyni elfajulni idáig a dolgokat.

2022. dec. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 Metionin ***** válasza:
100%
És nektek olyan jó életetek van, hogy szerettek fejőstehénként funkcionálni? Nem itt kell vekengeni, amikor ti szambáztok bele tátott szájjal a faxerdőbe. Mindenki a saját kölkéért felelős, ha megcsinálta, nevelje fel, lássa el, ha erre nem képes, akkor meg mondjon le a gyerekről. Hülye ötlet a baxni tudó de egy marék halott molylepke IQ-jával rendelkező szülőket támogatni, akár rokonod, akár nem. Oldják meg. Ha már az elején nem tudtak volna pumpolni titeket, lehet már eleve meg sem tartják a gyereket és nem fajul idáig a dolog. Tessék elzárni a pénzcsapot. Ha nem képesek megfelelő körülményeket teremteni, akkor elveszik tőlük a gyereket. Ha annyira meg vagy veszve azért, hogy más gyerekét tartsd el, akkor akár jelentkezhetnél is nevelőszülőnek miután a gyámügy kiemelte a tesódéktól és akkor legalább tudnád, hogy a pénz, amit belenyomsz a gyerekbe, valóban a gyerek életkörülményeit javítja. Tesódék meg takarodjanak dolgozni, ha már ennyi eszük van, hogy pucér pcsára szaporodnak.
2022. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nagyon sajnálom. De nem lesz változás, míg ti nem változtattok. Vagy mit remélsz itt? Hogy a Mari néni itt az oldalon Kisújszállás mellől egy zsakfaluból megmondja a tutit? Hogy ha ezt meg ezt meg azt csinálod pontokba szedve, akkor rendben lesz minden és mindenki boldogan él? Hát elárulom, sosem történt még ilyen.
2022. dec. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!