Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha a férjemet...

Nagy baj, ha a férjemet jobban szeretem, mint a gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván nem éreztetem vele, és a gyerek még kicsi, több mindenben előnyt élvez, de mégis a páromhoz jobban kötődök lelkileg.A gyerek ha felnő, neki is lesz majd család stb, mi meg a férjemmel akkor is itt leszünk egymásnak. N
2022. dec. 18. 18:22
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
66%

Ha választani kellene én is a férjemet választanám - de bárkivel szemben -, és nem érdekel ki mit gondol erről.


A gyerek nem biztos, hogy mindig normális marad, akkor sem, ha normálisan nevelem.

A gyerekkori barátnőm pl 16 évesen összeállt egy C-sel (a szülei hiába próbálták védeni a kapcsolattól), majd 19 évesen elment prostinak külföldre, és a szüleire se nyitja az ajtót.


Vagy mondhatnám unokatestvéremet, aki egy piás, agresszív állat (a testvérei nem, ugyanazt a nevelést kapták).

2022. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
80%

A gyerek felnő és ha szar szülő vagy nem szeret. A pasi leléphet és ennyi a nagy szerelem.

Magadat szeresd!

2022. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a gyerekek mindent csak tönkre tesznek, persze nem ők tehetnek róla, nem ők akartak megszületni, de attól még nagyon idegesítőek az állandó figyelem igényükkel. Szóval, aki nem akarja, hogy csüngjenek rajta, és nincs türelme lemenni dedóba, ne vállaljon gyereket, mert nagy szívás lesz mindenkinek. Ideje lenne felfogni, hogy nem akkora rózsaszínű buli ez az egész, sokkal inkább állandó feladatok tömkelege.
2022. dec. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
25%
Az oké, hogy a kérdező beteg, de hogy ennyi van a válaszolók között is? És csodálkoznak, hogy mennyi hülye gyerek van. Ilyen szülőkkel nem is csoda.
2022. dec. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
32%
Ezért tart itt a világ ahol tart.... Ők a gyerekeitek akikről beszéltek. A férj meg csak férj. Sosem tudnék annyira szerelmes lenni hogy a gyerekeimet a háttérbe szorítsam és csak a második helyet foglalja el. Hát való nektek gyerek?
2022. dec. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
56%
#35 A világ azért tart itt, ahol, mert nem azzal vállalnak az emberek gyereket, akibe annyira szerelmesek, amilyen szerelmes te ezek szerint még nem voltál.
2022. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a világ azért tart ott, ahol, mert boldog-boldogtalan szaporodik össze-vissza meggondolatlanul.
2022. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
#37 yup. Mondjuk fenntartom, hogy rég kihaltunk volna, ha csak tervezett gyerek születik, de nem mindegy, hogy a meglepi baba kihez születik, milyen körülmények között nő fel és milyen tagja lesz a társadalomnak. Márpedig ez mind attól függ, hogy anyu-apu mennyire harmonikusan működik együtt.
2022. dec. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
63%
Nem lenne az akkora tragédia, ha kihalna az emberiség
2022. dec. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
53%
Én a gyerekemet szeretem jobban.
2022. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!