Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha a férjemet...

Nagy baj, ha a férjemet jobban szeretem, mint a gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván nem éreztetem vele, és a gyerek még kicsi, több mindenben előnyt élvez, de mégis a páromhoz jobban kötődök lelkileg.A gyerek ha felnő, neki is lesz majd család stb, mi meg a férjemmel akkor is itt leszünk egymásnak. N
2022. dec. 18. 18:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
81%
#23 A vendég erős szó, de amint kijött belőled, már nem a részed, hanem egy teljes értékű ember, akinek saját személyisége és élete lesz. Te az anyja vagy, akit még csak nem is választott magának, és bizony még sok módon alakulhat a kapcsolat. Ellenben a házastárssal, akivel tudatosan ki lett alakítva egy szoros, bizalmas kötődés még a gyerekvállalás előtt.
2022. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ugyanaz az érzés a kettő.
2022. dec. 18. 20:34
 23/41 anonim ***** válasza:
21%
Egy olyat ismertem aki a férjét jobban "szerette" a gyerekénél. Pokollá tette a gyerek életét, mert féltékeny volt rá ha a pasas törődött a kicsivel. Szóval nem, nem tarom egészségesnek ha háttérbe nyomod azt akinek szüksége van rád, azért aki maga is boldogul.
2022. dec. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
22%

24#


De igen a részem továbbra is, bár különálló személy, de a dns egy életre összeköt minket.


Az ember változik, a jövőkép változhat, a gondolkodás változik/változhat. Semmi garancia nincs arra, hogy a házastárs örökre mellettünk lesz. A gyerekem viszont mindig a gyerekem lesz.

2022. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Darius- ***** válasza:
76%
Miért lenne gond kedves kérdezo. A lényeg, hogy a gyerek majd ne tudja meg ezt.
2022. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
19%
úgyis tudni fogja hogy ő az utolsó az anyjának...Így kezdőik hogy valaki semmi legyen majd a saját szemében is.
2022. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem gond.
2022. dec. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
27%
Máshogy szeretem a férjem és máshogyan a gyerekeimet. De a gyerekeimet jobban. Ha választani kellene őket választanám.
2022. dec. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék választani közülük.
2022. dec. 19. 05:39
 30/41 anonim ***** válasza:
85%

Nem baj. Sokkal rosszabbat tennél a gyereknek ha csüngenél rajta majomszeretettel - mint sok anya a sajátján.


Nem kevésbé szereted, csak másképpen.

A férjedet szerelemmel, szenvedéllyel (a szexualitásra értem - ha az működik köztetek) a gyereket másmilyen szeretettel.


Teljesen rendben van, és ez lenne a normális.


Normális esetben a gyerek kirepül - és abban a családban, ahol a két fél közben elhidegült, jön a válás, vagy a 0-24 marakodás.

2022. dec. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!