Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha a férjemet...

Nagy baj, ha a férjemet jobban szeretem, mint a gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván nem éreztetem vele, és a gyerek még kicsi, több mindenben előnyt élvez, de mégis a páromhoz jobban kötődök lelkileg.A gyerek ha felnő, neki is lesz majd család stb, mi meg a férjemmel akkor is itt leszünk egymásnak. N
2022. dec. 18. 18:22
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
53%

10-es


A férj azért szokott az ilyen nő mellől lelépni, mert a gyerek születése után az "ősanyák" elfelejtik, hogy van férjük. A gyerek születése után ezeknek a nőknek nem férjük van, hanem a "gyerek apja".

2022. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim válasza:
20%
A gyerekeket valójában senki sem szereti.
2022. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Metionin ***** válasza:
62%
Szerintem ez lenne a normális. A gyerek vendég az ember életében, fel kell nevelni, aztán elmegy és éli majd a saját önálló életét. A párunk pedig jobb esetben velünk marad amíg élünk, ráadásul a párt választjuk, míg a gyerek személyisége lutri. Ez még nem azt jelenti, hogy a gyereket nem szereti az illető, hanem hogy nem azon a szinten szereti, mint a férjét/feleségét.
2022. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg annak akinek annyi esze sincs hogy ne hasonlítgassa a szerelmet a gyerek iránti szeretethez, annak nem kéne szaporodni. Amúgy : rohadt nagy a válások aránya. Nem borítékolhatod hogy a férjed nem húz el a picsába öt év múlva egy másik nővel, ne borítékold hogy ott lesz akkor amikor a gyereked elkezdi a saját életét. Ezért ridegebbnek lenni a gyerekkel, mert ő majd elmegy-ami a dolgok rendje- rohadt gáz. Tehát ha CSAK azért a férjed az első, mert úgy véled hogy ő már végleg a tiéd, akkor nem, nincs rendben a dolog.
2022. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem gond. Sőt, ez lenne a jó. A gyerek úgy nő fel, hogy a szülei szeretik egymást. Persze szeresd a gyereket is, de máshogy.
2022. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezért nem éri a gyereket hátrány (nem érzi kitaszítottnak, elhanyagoltnak magát) nem baj. Amúgy az ember szíve nagy. Belefér mindenki...
2022. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
19%
De valahol szomorú...
2022. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
85%
Alapból régebb óta ismered a férjed, a kötődések kialakulásához idő kell, egy lelki kapcsolatnak el kell mélyülnie, de ez csak az én meglátásom
2022. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
70%

Ez az egészséges. A gyerek fel fog nőni, közben akkor lesz egészséges háttere, és utána akkor lesznek nem rátelepedő idősebb szülei, ha a szülőknek megvan a saját életük és elsősorban egymás iránt vannak elköteleződve. Ez a család alapja. Az egy dolog, hogy a gyerek igényei "fontosabbak", mert nem tudja ellátni magát, meg mondjuk a gyereket hamarabb viszem orvoshoz, mint magamat, mert a gyerekem.


Amúgy is másmilyen szeretet a kettő, de ha a gyerekhez erősebben kötődnék, mint az asszonyhoz, az ugyanúgy nem tenne jót a házasságnak, mintha az anyámtól nem váltam volna le rendesen.

2022. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
31%

A gyerek vendég az életedben??

WTF?


A gyerek benned fejlődött, belöled jött ki, a te részed, és csak vendég? 🤦‍♀️

2022. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!