Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj, ha a férjemet...

Nagy baj, ha a férjemet jobban szeretem, mint a gyereket?

Figyelt kérdés
Nyilván nem éreztetem vele, és a gyerek még kicsi, több mindenben előnyt élvez, de mégis a páromhoz jobban kötődök lelkileg.A gyerek ha felnő, neki is lesz majd család stb, mi meg a férjemmel akkor is itt leszünk egymásnak. N
2022. dec. 18. 18:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
Nem
2022. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném, hogy jobban szereted, csupán máshogy szereted. Semmi baj nincs ezzel
2022. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
17%
Ha így van, az nagy baj.
2022. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem lehet összehasonlítani. Nem vagy kapcsolatfüggő?
2022. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Mindig is vágytam a nagy szerelemre, de nem minden áron. Nem vagyok az.
2022. dec. 18. 18:30
 6/41 anonim ***** válasza:
91%
A két dolog teljesen más, nem lehet összehasonlítani, vagy összemérni...
2022. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem jobban csak másképp egy gyereket nem szerezhetsz szerelemmel úgy mint a férjedet, a férjedet sem szeretheted úgy mint a gyerekedet
2022. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%
Ez jól van így. Ahogy írtad, a gyerek kirepül, nem szabad miatta feláldozni s párkapcsolatot, előtérbe helyezni, ahogy a nagy ősanyák csinálják, más már nincs is az életükben.
2022. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kár ilyen kérdésekkel marcangolnod magad. A szeretet változó. Egy gyermek mikor kicsi sok feladattal jár. Oké szereted meg minden de mégis kimerít. A férjed nyilván nem merít le annyira inkább jobb esetben feltölt. Ami jobban tölt azt jobban szeretjük. De ha mondjuk összebalhéztok valamin a férjeddel akkor kevésbé szereted abban a szituációban. Ez egy olyan dolog ami folyton változik. Lehet 2 hét múlva a gyerekedet fogod jobban szeretni de az is lehet hogy pl szülőkre bekoncertálódsz mondjuk egy betegség miatt és akkor úgy érezheted hogy őket szereted jobban. Egy anya sokszor 2 gyermekét sem tudja egyformán szeretni. Hidd el nem csak te vagy ezzel így . Ezek csak álltalános sztereotípiák aminek mindig próbálunk megfelelni mert azt hisszük az a normális amit elvárnak tőlünk. De ez nem így van.

Rendben van így ha most ezt érzed :)

2022. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
29%
8s, és ha a férj lép le?:-D
2022. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!