Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet a nőnek félretett pénze?

Lehet a nőnek félretett pénze?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 10:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Bizony manapság már sok az érdekházasság... Vannak akik csak így tudnak(tudtak) elszakadni a szülőktől... És tedd fel magadnak a kérdést, amikor a szüleid pénzéből éltél? Mennyire volt jó a kiszolgáltatottság érzése... Jobb esetben vastag a szülők számlája és nincs vele gond, de tegyük fel, hogy Pistike azt mondja, hogy akar egy nyalókát, de a szülőknek nincs rá pénze... De titokban a nagymama adott neki egy kis "dugi" pénzt... Most Pistike a hibás mert nyalókát akart, vagy mert nem adta be a közösbe? Mindenkinek kell a külön pénz... Aki megteheti, az tegye meg...
2010. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nekünk minddkettönknek van dugipénze.Nem nagy összegek.De mikor váratlan kiadás merül fel,összedobjuk a dugipénzt.Néha én direkt azért dugdosok nyáron télikabátba,hogy télen jol jön,ha nagyobb a fütésszámla.Amugy a a páromnak legyen dugipénze,hogy abbol tudjon nekem ajándékot venni..;)Nekem meg azért,hogy ha olyan helyen járok,és olyat látok,amit régota körözök,akkor ne legyen gond,hogy nincs nálam pénz.Nö vagyok.
2010. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!