Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most kinek van igaza, nekem...

Most kinek van igaza, nekem vagy anyámnak?

Figyelt kérdés

Anyám szerint engem nem érdekel a családom, csak a barátom.

Ez nem igaz szerintem...

De mit csináljak ilyen családdal:

Öcsémmel nem tok beszélni mert arra nem képes h 10 percre ott hagya a számítógépet

Anyut csak a barátja érdekli, én el tudok vele beszélgetni meg ki is jövök vele, de olyan dolgai vannak..


Anyám... hát vele annyira nem tok beszélni mert maradi...

pl: közölte h a fősulit úgy kell elvégeznem ahogy ő mondja.

Meg nem veszi észre h már nem az a világ van ahol ő felnőtt..

Soha nem áll mellém, h olyan dolog van h kénne, ezért nem tom hibáztatni mert ennek más oka van, de elvárnám...


Próbálok kedves lenni velük de elfogy a türelmem..


A barátom..tőle meg ennyi törődést és szeretet kapok, tudom hogy nem biztos h mellettem lesz életem végéig ezért fontosabb számomra a család, de ezt anyám nem fogja fel h attól h szerelmes vagyok nem vagyok vak..


2010. szept. 30. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha hagyod magad irányítani akk megérdemled. én már rég leütöttem volna muterom ha közölne 1 iet: "a fősulit úgy kell elvégeznem ahogy ő mondja."

18/F

2010. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A barátodtól szeretetet kapsz.Olyat amit otthon valószinű nem,ott csak csak elvárás van.
2010. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem hagyom..pont ebből van a konfliktus amit unok..haza jövök suliból este és akkor is csak a beszólás meg a vita és nekem ez nem hiányzik ezért ráhagyom
2010. szept. 30. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
15:21 Inkább hallgass bunkó, hogy mondhatsz ilyet???
2010. szept. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom főleg a maradiság a konfliktus oka.

Próbálj meg beszélgetni anyukáddal.

Mivel mi nem tudjuk,hogy mivel szokott konkrétan piszkálni ezért nem is tudhatjuk,hogy melyikőtöknek van igaza.

2010. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 15:21-est és is leültetném a popsijára!!" inkább leütöttem volna mutterom"- tudja-e egyáltalán anyukád h igy beszélsz te???Szerinted ki nevelt fel eddig, h így beszélj???Ha ilyen gyermekem lenne mint te megtanítanám móresre!


A kérdezönek a válaszom, h: anyukád ismer téged a legjobban, szerintem ez szerint próbál téged rávezetni a jó dolgokra. Szerintem beszéld meg vele, mert a barátok jönnek, mennek de egy anya általában kitart melletted mindörökké.

2010. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15 21 legalább öszinte és nem képmutató.Hányan irnak itt arról,hogy a halálba kivánják az anyjukat,apjukat ,igenis van olyan szülő anya apa akiket fejbe kéne lőni,mikor gyereket vállaltak mert alkalmatlanok a szülő feledatok ellátására,és akkor talán a szegény gyerekek nem jönnének hozzánk terápiára.
2010. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen, én ezt írtam is hogy nem fontosabb a barátom..

Jobban szeretek vele lenni az tény de nem azért mert nem bírom anyámat, hanem mert tőle sokkal több törődést és szeretet kapok.


Anyu meg nem veszi észre h mindig bánt, és mennyire rosszul esnek a beszólásai

2010. szept. 30. 17:23
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátod a bűnbak,mert ő vonja el a figyelmed a családról,és anyád sem tud uralkodni annyira feletted.Nem egyedi eset,túléled.Leszel te még idősebb is.


A "nem tom"-ot ne használd,mert az olvasó önkéntelenül is egy büdös parasztra asszociál.Két betűn már ne múljon a megítélésed.

2010. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez már évekkel ezelőtt el lett rontva.

Ismét csak azt mondhatom, beszélgetés, odafigyelés a másikra. Türelem. Segíts neki a házimunkában és közben lesz időtök beszélgetni és megismerni egymást, mert csak egymás mellett éltek és nem együtt!

2010. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!