Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon igaza van anyámnak?

Vajon igaza van anyámnak?

Figyelt kérdés

Kicsit összekaptunk mert msn-n beszéltem a barátnőmmel,én elmentem wc-re és mire vissza értem anya már itt ült és játszott a gépen. Mondom egy kicsit engedj még oda amig kilépek,félre is huzodott,és mondtam neki h de menj ki egy kicsit. Mert nem akartam h lássa h miket irogattunk.

De ezen felhuzta magát h ő fizeti a netet és még ide se ülhet. Erre én mondtam h ez nem igaz mert én fizetem,erre ő és a villany szted miből van fizetve. De én adok le itthon az interneten felül még 40.000FRt-ot azt akkor mire? Erre azt mondja h éljek meg albérletbe ennyiből. Mert h ő főz is. De igaz én a kajajegyet is oda adom neki havonta.

Ugyh most összevesztünk azon h kevés pénzt adok le,és még internetezni se engedek.


2011. ápr. 25. 16:44
 1/7 A kérdező kommentje:

és ha igaza van,akor adjak többet? Minimál bért kersek,olyan 70-74 ezret szoktam kapni.

meg én engedtem volna netezni,csak ki akartam képni rendesen msn-ről

2011. ápr. 25. 16:48
 2/7 anonim ***** válasza:
5%

Most ez mi? Nálunk ienek 2óránként vannak, tele spam-elném az oldalt a kérdéseimmel.

Nem tudom hány éves vagy de ha ieneknél leragadsz később fel is kötöd majd magad.

18/F

2011. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nincs igaza anyádnak.

40e Ft + kajajegy elég arra, hogy fizesd a rád eső lakbért, ahhoz pedig jogod van, hogy négyszemközt beszéld meg a dolgaidat a barátnőddel. Elég tapintatlan dolog volt tőle ez az egész..

Ha valahol összeköltöznél egy lakótárssal, vígan megélnél ennyi pénzből, és még magánéleted is lenne. Szóval ne aggódj, nem te vagy a ludas. Csak ő viseli el nehezen, hogy nem kötsz mindent az orrára..

2011. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azon huzta fel magat, hogy mennyit adsz le, mennyi a villany, hanem az nem esett jol neki, hogy kikuldted. Ugy erzi, titkolozol elotte, egy anya "mindent" tudni akar. De, hidd el, megerti, ha o is gepezik. Kerj bocsanatot, mert vita lett semmibol.
2011. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a pénzről szól csak nem volt mire ráfognia hogy megsértődött amiért kiküldted. Gondolom már nem vagy gyerek ha dolgozol ne akadj fent ilyesmin hagyd rá majd megbékél nem olyan komoly a dolog.
2011. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem így kell hozzáállni a dologhoz. Nem méregetni kell, hogy most hány forintot fizet ő, hányat te... ez nem is erről szól. Érthető, hogy megkérted, h hadd fejezhesd be a beszélgetést, én sem szeretem, ha bent vannak miközben beszélgetek valakivel. Csak lehet, hogy nem a legmegfelelőbb hangnemben kérted, és úgy igen, sértő is tud lenni, és a kiakadása akár jogos is lehet. Mert ez nem a pénzről szól, hanem édesanyád tiszteletéről. Én nem mondom, hogy neki van igaza, mert nem ismerem pontosan a helyzetet, lehet, h te normális voltál, és indokolatlanul kapta fel a vizet, de szerintem itt nem azon kell vitázni, h ki mennyit fizet a lakásért, áramért, hanem meg kell tanulni korlátozni az indulatokat, és normális hangnemben, szeretettel kérni meg a másikat valamire.


Most ez kicsit kioktatósra sikerült, de csak azért tudom ilyen konkrétan, mert én is küzdök ezzel. Próbálj meg sokkal inkább szeretettel közeledni hozzá, jó viszonyban lenni vele... remélhetőleg értékelni fogja, hiszen mégiscsak az édesanyád. És szeret téged, és örül, hogy otthon laksz, ilyen kis buta mondatok meg kiszaladnak néha az anyukák száján, ha felidegesítik magukat...

2011. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én is úgy gondolom, hogy nincs igaza anyukádnak. Anyukám is néha ilyen dolgokat csinált. Tavaly pl. megbeszéltem a tesómmal, hogy ő sok időt fog tölteni a gép előtt, mert el kell készíteni a szakdogáját. Én teljesen megértő voltam vele, mert tudtam, hogy ez fontos dolog. Úgy délután anya megkérte őt, hadd nézzen meg egy fontos dolgot a neten. Kb. másfél perc után máris elkezdett játszani a gépen, amin nagyon felháborodtam, hogy miért nem hagyja a tesómat tanulni. Szegény, késő este kellett lefeküdnie, mert anya vagy 40 percet játszott...
2011. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!