Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el apámnak, hogy...

Hogy mondjam el apámnak, hogy drogozom?

Figyelt kérdés
Ő egy maximalista ember. Megkövetelte, hogy gimibe járjunk, legyen legalább két nyelvizsgánk és, hogy diplomázzunk. Én még egyetemre járok, azzal nincs is gond. Viszont belekerültem egy olyan társaságba ahol előszeretettel használnak könnyű drogokat. Mivel jómódu emberekből áll a társaság a kokain lett a fő irány. Ez nekem olyan sznob kérdésnek tűnt, hogy csak ezért csinálják. Azt mondták próbáljam ki, ez nem heroin, ha már nincs kedvem abbahagyom, stb...22évesen lehetett volna annyi eszem, hogy nemet mondok, de egy buli alkalmával kipróbáltam. Röpke FÉLév alatt eljutottam oda, hogy azzal kelek, különben használhatatlan vagyok. Nem hiszem el, hogy ilyen gyorsan rákaptam, de képtelen vagyok letenni. Szeretnék elvonóra menni, de rohadtul félek apa reakciójától.
2010. szept. 30. 10:55
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Átjött...általános dolgokról dumáltunk.

Apa: Na miért hívtál? Ne mond, hogy csak úgy...

Én: Oké, tényleg van valami, amitől tuti ki fogsz borulni és tuti kinyírsz, de inkább elmondom, mint hazudjak.

Apa: Jézusom...

Én: Rászoktam a kokainra, de leakarok szokni, mert nekem is elegem van ebből az életből, nem akarok túladagolásban fetrengve meghalni és szeretnék elmenni egy rehabra minél előbb!

Apa: Síri csend

Én: Meg se mertem szólalni...

Apa: Gratulálok...ezek szerint a qrva egyetemre csak azért jársz be, hogy ott józanodj a drogos bulijaid után.

Én: Erre gagyogtam valamit, nem emlékszem.

Apa: Így neveltelek? Nem hiszem el, hogy ezt a saját fiamtól hallom...legszívesebben lekevernék egyet, csak azzal sem érnék szart se. Mióta csinálod?

Én: Féléve...

Apa: Kib@szott nagy hülye vagy! Az a baj, hogy mindened megvan?! Muszáj valamivel tönkre tenned az életedet hülye gyerek?!

Én: Nem.

Apa: Kivel kezdted el ezt a mocskot?

Én: XY-al.

Apa: Aha. Hát nem szeretnélek vele látni mégegyszer, mert őt is elkapnám egy szóra. És most mi lesz, ha hazamegyek? Elmész anyagért, belövöd magad és ennyi?

Én: Dehogyis, mondom hogy le akarok szokni végre erről a szarról.

Apa: Rászokni volt eszed... Na mindegy, most megyek még be kell fejeznem valamit, ezt majd meg megbeszéljük, ha még használható lesz az agyad...


Másnap reggel felhívott, hogy nézzek elvonót és amelyik jónak tűnik azt hétfőn (vagy is ma) eljön velem megnézni, a részletek meg kiderülnek ott.

2010. okt. 4. 02:51
 32/40 anonim ***** válasza:
Annyira nem szörnyű. Én amikor ki vagyok akadva sírok is, és több csúnya szót használok. Segíteni fog. Lényeg, hogy tarts ki!
2010. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Úgy ártem: Apád segíteni fog.
2010. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ha ez így igaz, ahogy leírtad, akkor minden tiszteletem a tiéd! Kitartás a leszokáshoz, azokat a "barátokat" pedig hanyagold. Vannak 100x jobb dolgok a kábszernél, nekem elhiheted :)
2010. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Amúgy hegymászó vagyok, ennél jobb ajzószer nem kell :)
2010. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Remek,túl vagy a beszélgetésen!

De a neheze most jön!

Apud rendes ember!!!Reagált ahogy illik,remélem támogat is,ahogy ígérte!Jó utra léptél!

Minden jót!

2010. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm! Hát eddig betarotta amit ígért, eljött velem. Remélem később is támogat.
2010. okt. 4. 18:54
 38/40 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy sikerül. Gratulálok!!!!!!!! És sok sikert a továbbiakhoz!
2010. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
már bocs, de a kokain nem a könnyű drogok csoportjába tartozik...
2010. okt. 19. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
mond el neki nefélj kérd a segítségét
2011. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!