Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit választanád 25...

Melyik férfit választanád 25 év fölött?

Figyelt kérdés

Dilemma: mind a hárman 25 fölött vagyunk. Az egyik férfibe szerelmes vagyok, testileg az esetem, kívánom is őt, állandóan dolgoznak a hormonok, amikor találkozom vele, ezért is tudok neki mindent megbocsátani, mert megbízhatatlan, kissé lelkibeteg, eléggé gyermeklelkű/gyámoltalan, picit önző, sokszor én kerestem a kegyeit, elvárásai vannak velem szemben. A másik férfi testileg nem pont az esetem, de lelkileg igen, megbízható, türelmes, udvarias, úriember, nincsenek elvárásai, úgy szeret, ahogy vagyok, karakán férfi, és a férfi szerepet is játssza, sose kellett nekem a kegyeit keresnem.


Ilyen esetben családalapításhoz melyiket választanád? Mind a kettő szeretne velem családot.


Tapasztalt, minimum 20, de inkább 25 éven felüliek válaszát várom, férfiakét is!


Azt ne mondjátok, hogy válasszak egy harmadikat, mert ez a kettő eléggé ideálisnak tűnik, csak okosan kellene választanom. Már nem szeretném elölről kezdeni senkivel, ahhoz eléggé "vén" vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 29. 16:52
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
19 42 tudod hányan csinálják ezt igy hogy egy a szexért másik meg férjnek és ez sajnos nem vicc.
2010. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!