Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit választanád 25...

Melyik férfit választanád 25 év fölött?

Figyelt kérdés

Dilemma: mind a hárman 25 fölött vagyunk. Az egyik férfibe szerelmes vagyok, testileg az esetem, kívánom is őt, állandóan dolgoznak a hormonok, amikor találkozom vele, ezért is tudok neki mindent megbocsátani, mert megbízhatatlan, kissé lelkibeteg, eléggé gyermeklelkű/gyámoltalan, picit önző, sokszor én kerestem a kegyeit, elvárásai vannak velem szemben. A másik férfi testileg nem pont az esetem, de lelkileg igen, megbízható, türelmes, udvarias, úriember, nincsenek elvárásai, úgy szeret, ahogy vagyok, karakán férfi, és a férfi szerepet is játssza, sose kellett nekem a kegyeit keresnem.


Ilyen esetben családalapításhoz melyiket választanád? Mind a kettő szeretne velem családot.


Tapasztalt, minimum 20, de inkább 25 éven felüliek válaszát várom, férfiakét is!


Azt ne mondjátok, hogy válasszak egy harmadikat, mert ez a kettő eléggé ideálisnak tűnik, csak okosan kellene választanom. Már nem szeretném elölről kezdeni senkivel, ahhoz eléggé "vén" vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 29. 16:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
17:02 vagyok. 29/L
2010. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Egyik sem lessz hosszútávú.
2010. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ja! Előző vagyok! Mindhármukat szerettem, tényleg tiszta szívből, de a sorsdöntő kérdésnél, csak a "nem" jutott eszembe. Egyszerűen éreztem, hogy ennél többet érdemlünk, ő is, én is.
2010. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
családalapításhoz mindenképp a másodikat. az első csak kalandozni jó, egyébként hasznavehetetlen...
2010. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Na ez a dilemmám: akibe szerelmes vagyok, az viszontszeret (nyilván, különben nem szeretne velem családot).

Az elvárásai pedig a következők: költözzek oda hozzá, ahol ő lakik, az ország másik végére, mert ő nem fog énhozzám, adjak f(el) mindent, és hagyjak itt mindenkit, továbbá nem vagyok egy divatbaba, de szürke egér sem, ezért minden nap/héten újuljak meg, vegyek mai divat szerinti ruhákat, 158/60 vagyok, fogyjak le 10 kg-t (ebben igaza lehet, csak nem pont tízet szeretnék, és milyen már, hogy mondja, és tudom, hogy zavarja őt).

2010. szept. 29. 17:05
 16/31 anonim ***** válasza:

Neked kell dönteni, senki sem tudja jobban!

Amit én tennék, de ugye én más vagyok, mint Te:

A 2.-at választanám, egyelőre mint kapcsolatot, szerintem addig csak "levegőbe vetett fütty", hogy családot akar veled, amíg nem próbáltátok ki, milyen együtt. De csak ha a szex is kielégítően működik! (Ha nem, marad az egyedüllét, gyerek nélkül, még 40 évesen is.)

Hány éves "vén" vagy, hogy ilyen sürgős? Gyerek miatt 35 felett megértelek, ha 30-33 lennék, akkor egy harmadikra várnék. (Úgy, hogy konrétizálom a vágyaimat, céljaimat, tudatosan, nemcsak úgy a csodára, hogy hátha betoppan fehér lovon.:))

2010. szept. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Ha már egy ideje ismered mind a kettőt, és nem tudsz dönteni, egyik sem az igazi számodra.


A másodikról - ha már tényleg többször találkoztál vele és nem támadt fel a testi vágy - lebeszélnélek, vele szemben sem lenne tisztességes, hogy Te közben nem vagy vele elégedett, és másért lángolsz. (Habár, esetenként átalakulhat,barátnőm hasonló helyzetben volt, mint Te, és a "másodikkal" jött össze és nagyon szerelmes lett belé. De én ebben nem hiszek, ez csak kivétel - vagy az is elképzelhető, hoyg mivel ő sem akart már egyedül maradni, van ebben a "szerelemben" némi öngyőzködés is...)


Az elsőnél tudni kellene, hogy ez, hogy Neked kell őt keresned, stb. ez egyfajta védekező reakció-e, vagy valóban arra utal, hogy nem vágyik Rád annyira, mint Te rá.


Bocs, de én mégis azt mondanám, hogy várd meg, amíg a testi vonzalom és a számodra alapvető személyes tulajdonságok egyszerre megvannak valakiben. Nem irreális elvárásokat kell támasztani, problémák akkor is lesznek - de szerelem nélkül kapcsolatot létesíteni nagy hiba, ahogyan egy olyan kapcsolat is, ahol a szerelem nevében tartósan leadsz a büszkeségedből.

29/N

2010. szept. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

egyértelműen a másodikat.

30/N élettapasztalattal

2010. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
A főzés-mosás-takarítás, házimunka pedig nem elvárás, hanem részemről természetes. Köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosakat írtok, közben el is gondolkozom mindegyiken. Bocsánat, hogy nem tudok olyan gyorsan válaszolni.
2010. szept. 29. 17:09
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

HELYESBÍTÉS: a kommented alapján FELEJTSD EL AZ ELSŐT!!!!!!!!!!! Főleg ez, hogy fogyjál le, meg adj fel mindent... NA ne! Ez nem szeret Téged! Aki szeret, az 10 kiló "felesleggel" is szeret és kíván!!!!!!!!!! Higgy nekem, tapasztalatokat kérsz, ez egy tapasztalat!!!!!!!!!


Helyesbítem az előbbieket: a MÁSODIKKAL próbálkozz tovább, hogy meg tudod-e szeretni (bár így, hogy még egy másikkal most fogsz remélem,szakítani, nehezebb lesz, nem jó esélyekkel indul) Az elsőt hagyd!!!!!!!!!!!!!!!


De a tanácsom továbbra is az, hogy várj egy harmadikra.

2010. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!