Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit választanád 25...

Melyik férfit választanád 25 év fölött?

Figyelt kérdés

Dilemma: mind a hárman 25 fölött vagyunk. Az egyik férfibe szerelmes vagyok, testileg az esetem, kívánom is őt, állandóan dolgoznak a hormonok, amikor találkozom vele, ezért is tudok neki mindent megbocsátani, mert megbízhatatlan, kissé lelkibeteg, eléggé gyermeklelkű/gyámoltalan, picit önző, sokszor én kerestem a kegyeit, elvárásai vannak velem szemben. A másik férfi testileg nem pont az esetem, de lelkileg igen, megbízható, türelmes, udvarias, úriember, nincsenek elvárásai, úgy szeret, ahogy vagyok, karakán férfi, és a férfi szerepet is játssza, sose kellett nekem a kegyeit keresnem.


Ilyen esetben családalapításhoz melyiket választanád? Mind a kettő szeretne velem családot.


Tapasztalt, minimum 20, de inkább 25 éven felüliek válaszát várom, férfiakét is!


Azt ne mondjátok, hogy válasszak egy harmadikat, mert ez a kettő eléggé ideálisnak tűnik, csak okosan kellene választanom. Már nem szeretném elölről kezdeni senkivel, ahhoz eléggé "vén" vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 29. 16:52
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
3%

Szerintem az elsőt válaszd, neked ugyanis az való.

A második rosszul járna veled!

2010. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%
Ha tényleg szerelmes lennél az egyikbe, akkor nem is érdekelne a másik.
2010. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Itt egyik sem az ifazi,az elvárás,az már nem szeretet,és ezt te is érzed gondolom,inkább egydül,mint a két szarközött válogassak.
2010. szept. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A férjemmel egésszen furcsán ismerkedtünk meg, nem részletezem. Akkor még nem voltam szerelmes belé, csak nagyon szimpi volt.Két hét után odaköltözött hozzám, azt mondta, te vagy az a nő, akit eltudok képzelni hosszútávon. Nagyot lestem, de jó, úgy voltam vele veszíteni valóm nincs, próbáljuk meg. Szép lassan mindketten szerelmesek lettünk egymásba, amolyan lelki társak is vagyunk. A kapcsolatunk egy év múlva lett igazán kapcsolat. De közben soha nem bántottuk meg egymást, tiszteltük egymás tulajdonságait, a jót és a rosszat is. Eltelt 10 év, közel négy éve a felesége lettem.
2010. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

37 éves nő vagyok, és pont a 2. típusú partnerrel. Ebből az a tapasztalatom, hogy NE, ha a szex nem jó... De ehhez kapcsolat kell, és ha nem vagy szerelmes belé - akkor ez a kapcsolat szerinted menni fog?? Nálunk a szexen kívül minden rendben, ezen szívesen változtatnék - de ehhez a másiknak is partnernek kell lenni! Ha ő szeret téged, és kiderül, hogy a szexuális igényetek is kb. azonos, akkor van esélye! Csak az, hogy azt állítod, a másikba szerelmes vagy, hát ez alapján ezt nem tudom elképzelni sem...

Az elsőről: típikus olyannak tűnik a leírásból, akivel a rózsaszín fátyol lehullása után (szerelem elmúlásával) látod meg az igazi arcát, és akkor majd megbánod ezt a döntést.

De Neked kell dönteni, Te ismered őket!

17.05

2010. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Előző szernecséd volt,mert az eleve érzelemmentes belekell szeretnem késöbb kapcsolatok csak ritkán végződnek happy enddel.
2010. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
9%

Nekem meggyőződésem, hogy nem érdemli meg a kérdező a másodikat.

Járja csak meg az elsővel, a legtöbb ember a saját kárán tanul.

2010. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

a másodikat válaszd!

az első elég bunkó ha így megmondja hogy fogyj le.

én is 158-159 cm vagyok és 58 kg,rajtam 4-5 kilo plusz van,de nekem már van gyerekem.szerintem nem kéne 10 kilot fogynod,elég 5 kilo is.de ez csak rajtad múlik,ha te jól érzed magad a bőrödbe akkor ne foglalkozz mással.



24N

2010. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
84%

Először is: az első számú pasas haszontalan. Abból komoly soha sem lesz, bele se kezdj.

A pasas nem szeret téged. Tudod miért? Mert ha egy férfi szeret egy nőt, nem kritizálja a külsejét,hogy fogyj le...stb. hanem úgy fogadja el, ahogy megszerette!Ettől szerelmes a szerelmes ember! Szereti nagy füllel kis zsírpárnával, rossz-jó tulajdonságaival együtt!

A második pasas jó lenne, de mivel nem érzel vonzódást, úgyis csak megutálnád. hagyd szegényt, had találjátok meg magatoknak az igazit.


Hogy "pasi aggyal" válaszoljak:

Az elsőt tartsd meg szexre, a másodikat meg férjnek:D

Csak vicc volt:D

2010. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Pff, nem irigyellek, kérdező, mert a kémiai dolgok is befolyásolnak, de te is tudod, hogy az elsővel valószínűleg vakvágányra futnátok. Hidd el, nem lehet bírni öregkorodig, hogy mindig te rángasd ki a párd az önsajnálat mocsarából; mindig te tatsd a hátad az ő hülyeségei miatt.

A másodikhoz nem vonzódsz fizikailag, ami nem feltétlen baj, később is kialakulhat ez. De lelkileg jobban összeilletek. Én a másodikat választanám.

2010. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!