Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik férfit választanád 25...

Melyik férfit választanád 25 év fölött?

Figyelt kérdés

Dilemma: mind a hárman 25 fölött vagyunk. Az egyik férfibe szerelmes vagyok, testileg az esetem, kívánom is őt, állandóan dolgoznak a hormonok, amikor találkozom vele, ezért is tudok neki mindent megbocsátani, mert megbízhatatlan, kissé lelkibeteg, eléggé gyermeklelkű/gyámoltalan, picit önző, sokszor én kerestem a kegyeit, elvárásai vannak velem szemben. A másik férfi testileg nem pont az esetem, de lelkileg igen, megbízható, türelmes, udvarias, úriember, nincsenek elvárásai, úgy szeret, ahogy vagyok, karakán férfi, és a férfi szerepet is játssza, sose kellett nekem a kegyeit keresnem.


Ilyen esetben családalapításhoz melyiket választanád? Mind a kettő szeretne velem családot.


Tapasztalt, minimum 20, de inkább 25 éven felüliek válaszát várom, férfiakét is!


Azt ne mondjátok, hogy válasszak egy harmadikat, mert ez a kettő eléggé ideálisnak tűnik, csak okosan kellene választanom. Már nem szeretném elölről kezdeni senkivel, ahhoz eléggé "vén" vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 29. 16:52
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
60%
Én a másodikként "bemutatott" férfit választanám a helyedben. 26/F
2010. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%
Ha az elsőt válaszot nem jó,mert megbizhatalan ugyan jó vele a szex,de ennyi gondolom,a másik tipikus apa jelölt,de ezért csak ezért mert megbizható,meg jo családalapitásra őt sem,Mert előbb utóbb jon majd aki megint felkelti a vágyaidat és férlelépsz tapasztalat.És igen egy harmadikat kéne.De Szerinem várj és tisztázz le magadban sok mindent.És inkább maradj egyedül kicsit,mint hogy egy rossz vagy egy rosszab kapcsolatban vergődjél.
2010. szept. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
65%
Nem a külsőségek a fontosak, de nyílván ahhoz vonzódsz inkább. De tarsd szem előtt, hogy állításod szerint az egyik önmagadért szeret. ez hosszú távon biztosabb. m,int az elvárások, amiket lehet egy idő után nem tudsz, esetleg nem szívesen teljesítessz. Bár fogalmam sincs milyen elvárásokról van szó. Ha olyanról, hogy mosogass el, főzz... Ez nem vészes, sőt inkább természetes.
2010. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Azt választanám, amelyikbe szerelmes vagyok, és tudom, hogy viszontszeret.
2010. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagy vén, bár nem írtad, hány évvel vagy 25 fölött:)

Bármelyiket választod a kettő közül, mindkét esetben megalkuvó leszel, szerintem egyik sem az IGAZI. Én egyiket sem választanám, mert mindkettőben hiányolnám azt, ami a másikban megvan, és ez hosszú távon a kapcsolat végét jelentheti.

2010. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

29 vagyok. Eddig 3-szor mehettem volna férjhez, az első és a harmadik az általad leírt 1 típús, a középső a 2 típusod volt.

Nem a gyerek iránti vágy, vagy a biztonság kell, hogy hajtson. Ez kevés. Ismerek ésszerűen döntő nőt, aki közel az 50-hez már nem bír a férje mellett ébredni, mert nem volt meg a tűz és mégis üresek lettek a korább "jó apa lenne", "megbízható férfi" jelzők.

Vagy tudod, hogy ő az életed párja és vele együtt a világ ellen is szembeszállsz, vagy sajnos tényleg egyiket se válaszd.

Nehéz helyzet, de még nem vagy idős, messze nem, hidd el. Bízz magadban, légy nyitott, neked is jár a 100 %-os boldogság, ahogy nekik is és félek, hogy ezt nem kockázatelemzéssel tudod elérni.

2010. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%

Úgy írsz a 2 férfiről, mintha cipőt vásárolni mennél, és nem tudod, a kényelmest válaszd, vagy a szexibbet.

Nem akarlak megsérteni, de a soraidból úgy veszem ki, hogy egyiket sem szereted, hiszen akkor nem dilemmáznál, hanem a szívedre hallgatnál.

Írtad, ne javasoljuk, hogy egy 3.-at válassz. Oké, akkor nem javaslom.

Túl fiatal vagy még a megalkuváshoz, miért akarod már most rossz mederbe terelni az életedet?


30/L

2010. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Második. A gyámoltalanság nagyon tud idegesíteni.
2010. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
23%
Ugyebár mindenkinek vannak hibái, a második lehet, hogy csak kompenzál pillanatnyilag, az első meg már eleve önmagát adja...
2010. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Hosszú távú kapcsolatra mindenképpen a második.
2010. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!