Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajottem mit csinal apa, mit...

Rajottem mit csinal apa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rajottem hogy apukam fuves cigit szokott neha szivni.

De nem tudom most mit csinaljak. O nagyon jo apa. Amugy soha nem kiabal velunk, mindent megtesz ertunk. De mindig azt mondja mindneki hogy ezzel kezdodik a drogozas. Megkerdeztem apat azt mondta hogy mar nagyon regota csinalja. Heti 2x esetenkent. Megnyugtatja ot.


2022. nov. 17. 15:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
88%
Ne tégy semmit. Azt írod, nagyon jó apa, közben eddig is szívta. Ez a lényeg.
2022. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%
Apám egy durva alkoholista volt, bárcsak füvezett volna!
2022. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
29%
Mi van itt, díler-találkozó? Hogy ennyien bólogatnak, milyen fasza dolog ha füzeik valaki?
2022. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
#23 Nem bólogatunk, csak lesz*rjuk. Én pl. dohányzom, se a szüleim, se a gyerekeim nem szólhatnak bele. Nyilván az nem fű, de így távolról egy ismeretlent minek bíráljak?
2022. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Semmit
2022. nov. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A fű nekem konkrétan segített a betegségemen, amivel születtem. Egész gyerekkoromban gyógyszert szedtem, aztán tini koromban kipróbáltam. Nem rendszeresen, 3 havonta egy..kb. Szép fokozatosan el is hagyhattam a gyógyszereimet és azóta se kell szedjem, pedig azt mondták egész életemben kell majd. Ennek 15 éve már minimum. A marihuána konkrétan egy gyógynövény de ugye a jóból is megárt a sok. Így nem azt akarom mondani, hogy mindenki kezdjen el füvezni, mert ne. De tényleg inkább füvezzen valaki mint igyon…persze a legjobb ha egyikkel se élünk, de minden elismerésem annak aki állandó józansággal elviseli ezt az életet.
2022. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
43%

JÓ fej az apád

Kövesd a példáját

2022. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lesz ebből nagy drogozás, ha azt látod rajta hogy normális, akkor nincs mitől tartani. Mondjuk ettől még letehetné, engem az alkohol nyugtatott meg, aztán láttam hogy mennyire viszi a pénzt, egészségtelen, stb. és abbahagytam egy döntéssel, többet nem vettem.
2022. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!