Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagymamamek rajottek hogy...

A nagymamamek rajottek hogy cigizek . Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kint cigiztem az udvarom . a papam mdg eppen pakolt es latta hogy cigizek en meg elszaladtam . most mire szamithatok . vagy talaljak ki valamit ??
2017. máj. 5. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Ők is voltak gyerekek. Legfeljebb egy kis fejmosásra számíthatsz. :)
2017. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Kínos. Minek cigizel ha meg ahhoz sincs merszed, hogy felvallald
2017. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
nekem elmagyarázta mamám,hogy nem szép dolog,de ha még egyszer rajta kap akkor szól anyámnak
2017. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a te dolgod mit csinalsz . Nem kerted senkitol sem az eletet ,legalabb csinalj azt amit akarsz . En voltam igy mindig feltem , hogy mindent jol tegyek , hogy jo legyek . Mindig erdekelt mitmondanak masok , manapsag egy nagy rakas depresszios szar vagyok , aki nem bizik magaban ,mindig varja masok velemenyet . Cigizz ha jol esik !
2017. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

1. Majd meglátod szóba hozzák-e, ha látott akkor semmi értelme tagadni, legfeljebb azt mondod csak kipróbáltad.

2. Ha már bújkálsz cigarettázás közben, akkor vigyázz hogy az ilyen menekülések közben nehogy valamit felgyújts, pl. cigiből kieső parázzsal.

3. Ha lehet inkább hagyd abba.


Tizenévesen én elmentem bringázni itthonról, amikor rá akartam gyújtani. A szüleim is cigiztek, de biztosan érezték és tudták így is.

Kétszer lebuktam vele, kétszer fejmosás, aztán amikor elmúltam 18, akkor megbeszéltük, hogyha dohányozni akarok, akkor a saját megkeresett pénzemből csinálhatom is akár.

2017. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Tedd le a cigit.
2017. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Mire számíthatsz?

Szerintem a PAPAD meg fog késelni.

2017. máj. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Ahhoz elég idosnek érzed nagad hogy cigizz, de a következményeket már nem mered felvallalni? Grat. Ezt legalább ne tetezd hazugsaggal legalább és legalább állj ki.
2017. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!