Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan apukak akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan apukak akik rajottek hogy megsem a nokhoz vonzodnak es meg fiatalok (25-30) es ott akarjak hagyni a csaladjukat?

Figyelt kérdés
Vagy egyszeruen csak kalandot keresnek a csaladjuk melle?
2016. aug. 18. 18:27
 1/8 Umaku ***** válasza:
25%
Nincsenek.
2016. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
37%
Sajnos vannak...Nem tudom milyen gyerekkorod lehetett de én nem örűltem, volna hogy ha a apám anyámat mint tárgyat félredobva nőzne...Hidd el rengeteg férfiba felmerült már ez a kérdés, a helyes út a hűség, de van egy csábítóbb oldal is a hűtlenség amiért a feleséged és (ha van) gyereked életét pokollá változtatod. Őszinte leszek én egy fiatal kommentelő vagyok! 18/Fiú
2016. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
rájöttem de nem hagytam el a családom
2016. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nőzne, hanem fiúzna...

Én ebben az esetben már azt tartom helyesnek és tisztességesnek, hogy mondja el a feleségének, mert azért nem ugyanaz egy fiút keresni mint egy másik hölggyel félreke...ni.

És rengeteg házas ember és házas nőnek van szeretője, viszonya stb. Rengetegnek.

2016. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
leginkább 40 felett jönnek rá
2016. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

talán mert a párjuk valamit nem jól csinál

A barátom 41 éves nős

2016. aug. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem a csupasz sexben van az ami nem jó, nem azért lesz valaki meleg, hanem mert annak is született.

Sokan nem válnak mert az egy rakás pénz, egy rakás idegesség, egy csomó idegen ember bele fog látni a magánéleted részleteibe stb.

És ha van egy közös összekapart lakás, akkor ki kivel osztozik?

Menjen a nő a gyerekkel az utcára?

Vagy a melegségére ráébredt ember menjen és kezdjen új életet?

Egyik sem könnyű.

2016. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Semmiképp ne mutasd ki, és ne mond el a feleségednek.

Én itt rontottam el.

Tartsd titokban, és csak alkalmai kalandokat keress.

2016. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!