Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mostanában derült fény a férjemnek több olyan tartozására, ami még azelőtt keletkezett, hogy egyáltalán megismerkedtünk volna. (9 éve vagyunk együtt.) Többszázezer forint tartozásnál járunk. Persze részletekben kellene visszafizetni, de az is rengeteg. Így is elég nehezen élünk, egyelőre arról sincs fogalmam, miből fogjuk fizetni a többszörösére emelkedett adókat. Amúgy is az én vállamon van minden teher, az én dolgom a bevételek nagy részének előteremtése. Viszont már nem bírom. Eddig is szarrá dolgoztam magam, rossz az egészségem, nem bírok többet. Tudom, hogy házasság= jóban-rosszban, meg hogy a nők pénzéhesek és csak a pénz számít a párkeresésnél, de mit tegyek, ha már az erőm végére értem? A kérdésem: ti mit tennétek ebben az esetben? Válás, öngyilkosság?
2022. nov. 16. 19:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyorsan letettél az öngyilkossági elképzeléseidről :D
2022. nov. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
95%

"büszke voltam arra, hogy önerőből értem el mindent, nem egy hapsi faszán kapaszkodtam fel"


Sokkal nagyobb dicsőség egy faszt eltartani :-D

2022. nov. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva szokott lenni.
2022. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem egy pasi faxán kapaszkodtál fel, de egy pasi faxáról csúsztál le a mélybe. Gratulálok a sikeredhez!
2022. nov. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
95%
Ahhoz képest,hogy lelkileg padlón vagy jól megmondtad a normális válaszolóknak is.
2022. nov. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
95%

Pár százezer forintról beszélsz, tehát még egymillió sincs?

Ez nem egy nagy összeg

1., Üljetek le, írjatok össze MINDEN tartozást, hitelek, kölcsönök, uzsora mindent, ne maradjon ki semmi

2., Ha megvan a szám, vegyetek fel akkora személyi kölcsönt egyben, amivel az összes többi, rosszabbul kamatozó hitelt ki tudjátok váltani és tegyétek ezt

3., Utána már csak ezt az egy hitelt kell törleszteni


Mindez egy normális kapcsolatban nem lehet probléma, bár a tiétek messze nem az sajnos


Tényleg párszázezer forintért az öngyilkosságot fontolgatod? Az kb egyhavi fizu normális helyen

2022. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
94%
Előző voltam, bocs most láttam a 30-as hozzászólásban az idehányt válaszodat, kérlek tekints előző válaszomat semmisnek, segítsen neked az, akinek két anyja van :)
2022. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
88%

Ha eddig nyomorogtatok ezután mi lessz?

De ezt is meg tudod csinálni önerőből, majd ha lesznek újabb tartozások akkor azokat is...aki 9 évig húzza a tartozásait az fog újabbakat felhalmozni.

2022. nov. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!