Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mostanában derült fény a férjemnek több olyan tartozására, ami még azelőtt keletkezett, hogy egyáltalán megismerkedtünk volna. (9 éve vagyunk együtt.) Többszázezer forint tartozásnál járunk. Persze részletekben kellene visszafizetni, de az is rengeteg. Így is elég nehezen élünk, egyelőre arról sincs fogalmam, miből fogjuk fizetni a többszörösére emelkedett adókat. Amúgy is az én vállamon van minden teher, az én dolgom a bevételek nagy részének előteremtése. Viszont már nem bírom. Eddig is szarrá dolgoztam magam, rossz az egészségem, nem bírok többet. Tudom, hogy házasság= jóban-rosszban, meg hogy a nők pénzéhesek és csak a pénz számít a párkeresésnél, de mit tegyek, ha már az erőm végére értem? A kérdésem: ti mit tennétek ebben az esetben? Válás, öngyilkosság?
2022. nov. 16. 19:14
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Szeretném tudni, ti mit tennétek. Kérem, ha egy mód van rá, ne a lényegtelen részleteken lovagoljunk, van anélkül is elég bajom, köszönöm.
2022. nov. 16. 19:15
 2/38 anonim ***** válasza:
21%

Én is úgy ismertem meg a férjemet, hogy több tartozása is volt.

Összeköltözés után nindketten két helyen dolgoztuno, kifizettünk mindent, és onnan tiszta lappal indítottunk.

2022. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem erdekelne! Ket opcio:

1) Elhuz kulfoldre dolgozni,ha kell 12 orazni egy retkes gyarban, de neki kell acsaladot kihuznia a sz@rbol!

2) Ha az 1) nem opcio, akkor valas!

2022. nov. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Hát nem semmi vagy.

Én már nem bírok többet. most is 200 a vérnyomásom

2022. nov. 16. 19:22
 5/38 anonim ***** válasza:
95%
Én is jártam így, mire azt hittem, kifizette a hitelét, kiderült, hogy van másik három. Sosem lesz vége, szakítottunk.
2022. nov. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Ongyilkossag semmikeppen. Valas sem feltetlenul. A valassal is csak sok penz eluszik. Nem tudom, mik a lehetosegeid, milyenek a korulmenyek. Vannak e gyerekek, stb. Ki lehetne kuldeni a ferjedet nehany honapra kuldfoldre dolgozni? Vagy csak mondjuk egy olyan itthoni varosba, ahol jobbak a munkalehetosegek, mint ahol eltek? Akkor talan anyagilag egyenesbe tudnatok jonni. Mi a foglalkozasa, van valami jo szakma a kezeben? Vannak szulok, vagy egyeb rokonok, baratok, akik tudnanak segiteni?Miert fokent a Te feladatod jelenleg a bevetelek eloteremtese? Sok info hianyzik.
2022. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

"A kérdésem: ti mit tennétek ebben az esetben? Válás, öngyilkosság?"


Hát én egyiket sem. Megkerdeznem a drága férjemet, hogy szeretne a problémát megoldani?

2022. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs gyerek, válj el, mert most 10 nagyon durva év jön, nem fogod tudni a lusta, csaló férjedet is a hátadon cipelni végig. Ha meghalsz, még jól is jár, örököl utánad - válj el.
2022. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
ha meg van gyerek, pláne válj el.
2022. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

"Ha meghalsz, még jól is jár, örököl utánad"


Ha egy forintot is örökölne, már rég kinyírtam volna magam. Még azért élek, mert a halálom másnapján éhen pusztulna, annyira nincs semmink. Semmi tartalék, 0 megtakarítás, a pénz a megélhetésre pont elég. Nem akarom őt így itthagyni.

2022. nov. 16. 19:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!