Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mostanában derült fény a férjemnek több olyan tartozására, ami még azelőtt keletkezett, hogy egyáltalán megismerkedtünk volna. (9 éve vagyunk együtt.) Többszázezer forint tartozásnál járunk. Persze részletekben kellene visszafizetni, de az is rengeteg. Így is elég nehezen élünk, egyelőre arról sincs fogalmam, miből fogjuk fizetni a többszörösére emelkedett adókat. Amúgy is az én vállamon van minden teher, az én dolgom a bevételek nagy részének előteremtése. Viszont már nem bírom. Eddig is szarrá dolgoztam magam, rossz az egészségem, nem bírok többet. Tudom, hogy házasság= jóban-rosszban, meg hogy a nők pénzéhesek és csak a pénz számít a párkeresésnél, de mit tegyek, ha már az erőm végére értem? A kérdésem: ti mit tennétek ebben az esetben? Válás, öngyilkosság?
2022. nov. 16. 19:14
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
94%
VÁLNÉK
2022. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
40%

Ezért nem kell házasodni...

Nehogy már kifizesd helyette. Ha márpedig muszáj lenne kifizetned, mert közös vagyon, meg ilyenek, akkor inkább válj el.

2022. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
78%
MÁrtír Márti az IRL neved? :-D
2022. nov. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem nagyon értem. Házasság, jóban-rosszban, probléma van, nem kicsi, próbálod erőn felül egyedül megoldani.Szép dolog, de hol van a férjed? Ő mit dolgozik, és mennyit? Ő is vállaljon többet akkor a terhekből, pláne úgy, hogy az ő tartozása.
2022. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
96%
Mit szeretsz egy semmirekellő gazemberen, aki úgy indult a házasságotokba, hogy becsapott? Társfüggő vagy. Az öngyilkossággal meg ne sajnáltasd magad, mert rendkívül irritáló!
2022. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
93%

Menjen el a férjed dolgozni, vagy ha dolgozik, akkor hétvégén vállaljon különmunkát..

És beszéljétek meg őszintén.

2022. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
94%

Te akarsz öngyilkos lenni a férjed miatt, aki pont magasról lexarja a saját problémajat?


No comment... Mert amit írnék most neked, örökre kitiltananak innen.. En is törlöm a kérdést.

2022. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
81%
Márti, hol vagy?! 🤔🙄💸
2022. nov. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Apám annyi adósságot halmozott fel, titokban,hogy ha a nevünkön lett volna a ház,amiben élünk,elárverezték volna,tovább részletezni nem szeretném,elég annyi,hogy válás lett a vége.

Kérdező,nehogy már öngyilkos légy emiatt,ez a férjed problémája,oldja meg,férfi módjára,nehogy már te,gyenge egészséggel még többet akarj gürizni.Menjen ki külföldre dolgozni.

2022. nov. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy mindenki magából indul ki, és a hiányos információk mennyire félrevisznek mindent. De hiába, mert már így is túl sok mindent írtam ki és nem akarok többet. Mindegy. A tanulság, hogy első felindulásból nem kell kérdést kiírni. Soha nem voltam mártír és mindig büszke voltam arra, hogy önerőből értem el mindent, nem egy hapsi faszán kapaszkodtam fel. Majd elérek még többet. Szép estét mindenkinek!
2022. nov. 16. 23:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!