Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb és mi a leghossza...

Mi a legjobb és mi a leghosszabb élmény, ami szüleitekkel kapcsolatos?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb a szántódi nyaralásunk.

A leghosszabb meg az a 45 év, amit velük töltöttem 😂

2022. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

A legjobbak az otthoni karácsonyok voltak.

A leghosszabb az a 3 órás lelkifröccs, amit akkor kaptam, amikor kirúgtak a gimiből :)

2022. nov. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb mikor még együtt játszottunk kiskoromban. Együtt mentünk el nagybevásàrlásra. A sok hülye vicc.


Legrosszabb,mikor nem hallgattak meg,nem ismertek el (aka. nem erősítették meg, hogy jól csinálok dolgokat) gondolok itt rajzolás terén (egy ártatlannak hangzó beszólása óta nem is rajzolok igazán),ha valamit máshogy gondoltam,és az nem egyezett meg az ő gondolataikkal,akkor én rosszul gondolkodok,+ az ezek után jövő 'tan' szöveg,amin órákig rágódott. Csak a húgom beszélhet/ett velük/velem csúnyán (tényleg csúnyán), ha én lehülyéztem,már rám szóltak.


Szóval a legrosszabb,hogy részben miattuk is szorongok. Már szinte alig szólok hozzájuk,nehogy valami olyat mondjak rosszkor,ami rosszul jön ki. Illetve már hideg vagyok velük szemben.


Alig várom,hogy ez a válság eltűnjön, aztán elhúzhassal innen.

2022. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3, legHosszabb a kérdés
2022. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
4 valamelyik mai nap is előfordul 😅
2022. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Legrosszabbat akartam írni, de átjavította.
2022. nov. 16. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnek konkrétakat kivalasztani.
2022. nov. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legjobb a közös nyaralások.


Legrosszabb anya halála és sok minden más, ami utána következett.

2022. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!