Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyósnak...

Hogy mondjam meg anyósnak szépen, hogy szálljon le rólam? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Fiús anyuka, 3 fia van, mindig vágyott egy kislányra. Én nagyon jóba vagyok vele, nagyon is szeretjük egymást, imádom őt. Tipikusan olyan ember, akit csak az utál, aki féltékeny rá. Remekül bánik mindenkivel, nem hiába ápolónő egy kórházban. Imádom, nagyon cuki, nagyon szeret, én is őt.

De sok az, amit csinál. Nekem nagyon fura és kicsit bizarr, hogy 5 gyereket mond (a legidősebb fiának a felesége meg én), pedig 3 fia van. Meg úgy emleget minket, hogy a gyerekei vagyunk. Nem jön át gyakran, 2-3 hetente csak, de gyakran felhív, ír, és nem tudok neki mit írni, nem mindig van vele kedvem beszélgetni. A leépítést nem veszi.


2022. nov. 11. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
A mindennapos anyós hiszti na az nem jó nekem. Túl sok unatkozó háziasszony van itten kérem
2022. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10%
Én azt szeretem ha akkor szál le rólam amikor már végeztem
2022. nov. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%
Hát vagy ez emgy toább vagy picit megsérted de talán abbahagyja.
2022. nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
41%

Megmondanám, hgoy nem vagyok a gyereke, VOLT anyám, köszönöm szépen, és lesz szíves nem a lányának hívni.


Nem bunkón, de ez nekem nem férne bele.

Írni meg: oké, majd válaszolok, amikor lesz időm, telefont pedig eleve nem veszem fel - nem bunkóságból, hanem mert senkivel nem szeretek cseverészni (csinálom a dolgom, abba nem fér bele, hogy félórára megálljak, mert xy beszélgetni szeretne).

2022. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!