Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyósnak...

Hogy mondjam meg anyósnak szépen, hogy szálljon le rólam? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

Fiús anyuka, 3 fia van, mindig vágyott egy kislányra. Én nagyon jóba vagyok vele, nagyon is szeretjük egymást, imádom őt. Tipikusan olyan ember, akit csak az utál, aki féltékeny rá. Remekül bánik mindenkivel, nem hiába ápolónő egy kórházban. Imádom, nagyon cuki, nagyon szeret, én is őt.

De sok az, amit csinál. Nekem nagyon fura és kicsit bizarr, hogy 5 gyereket mond (a legidősebb fiának a felesége meg én), pedig 3 fia van. Meg úgy emleget minket, hogy a gyerekei vagyunk. Nem jön át gyakran, 2-3 hetente csak, de gyakran felhív, ír, és nem tudok neki mit írni, nem mindig van vele kedvem beszélgetni. A leépítést nem veszi.


2022. nov. 11. 19:46
1 2
 1/14 anonim válasza:
19%
Esetleg van elég sok anyós vicc a neten.
2022. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez patt helyzet. Ha megmondod neki akár finoman is te leszel a rossz a szemébe. A fiának kéne rászólnia hogy vegyen visszább és ne zaklasson téged folyamatosan. Ha erre képtelen.....hát nem tudom. Én a helyedben nem válaszolnék neki túl gyakran sem írásban akkor ha felhív. Ne vedd fel a telefont. Nem érsz rá ennyi.
2022. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sehogy, ha ilyen jóban vagytok. Megmondod, hogy nincs időd csacsogni, nem történt semmi, keresse a fiát.
2022. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Na tessék! Már az is baj, ha kedvel! Amúgy pedig nem kell minden mondatára válaszolgatni. Nekem Anyum írogat napi 50x..általában szívecskézem az üzenetét, mert leszokni már úgysem fog (70 éves).
2022. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%

Megeri az Esetleg Es csaladi Gita, sertodes rossz hangulat? Szerintem nem...


Nekem is ilyen az anyosom. Ez can. Kibirom. Inkabb magaddal dolgozz hogy nezd lazabban.


Oregasszony, nemkell megbantani amig nem korlatol a szabadsagodban. Nem Kotelez at menni hozza, stb.

2022. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Hát ebben semmi tragikusat nem látok. Örülj, hogy szeret téged, kevés nő mondhatja ezt el magáról. Nálunk anyukám az, aki állandóan hívogat, szeretem, imádom, de sok. A szóból ő sem ért, úgyhogy ha nem jó, akkor egyszerűen nem veszem fel a telefont. Felesleges megbántani.
2022. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Oo, baszki, az én anyósom is ápolónő, de csöppet nem empatikus, legalábbis felém, utál engem, mint a szart, az unokáját meg szerintem meg se ismerné két másik mellett. Jót röhögtem ezen a részen.

Ha az anyósod ennyire normális, én nem bántanám meg. Ez igazán nem olyasmi, amit ne lehetne tolerálni. Jó, az túlzás, hogy gyerekeként emleget, de talán csak szeretne biztosítani, és kimutatni, hogy elfogad teljes mértékben. Szerintem te is próbáld meg családtagként kezelni. Nálunk az anyám is sokszor ír, mikor ráér, és nincs időm mindig válaszolni. Megszokta, hogy írok, ha tudok (ebben benne van az is, hogy ha majd akarok), ha nem, akkor se azért, mert baj van. Ez az állandó válaszolgatás üres, illedelemből megejtett dolog, családon belül szerintem nincs helye.

2022. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem szeret, hanem unatkozik és fontoskodik. És te se szereted, csak ezt nem mered magadnak se bevallani. Ha szeretnéd, nem lenne sok, és nem félnél tőle. Nem kell neki megmondani, ne te legyél a rossz, hanem el kell érni, hogy magától jöjjön rá. Vagyis nem válaszolgatni neki, legfeljebb kétnapi üzeneteit összegyűjtve, a telefont szintén nem felvenni két napnál gyakrabban, és megmondani neki, hogy sok a dolgod. Csak szórakoztatni akarja magát, rád pedig nincs tekintettel. Ezen nincs semmi dicséretes.
2022. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha szeret az anyós az a baj, ha kifúr az a baj nektek semmi nem jó úristen...

Nő vagyok de egyesek itt olyan túlzasokba vannak h eszméletlen...


Szerintem se szereted

2022. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
9-es, ha mínusz 30 fok van, az se jó neked, ha plusz 40 fok van, az se jó neked, hát semmi nem jó neked!
2022. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!