Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha egyenesen...

Mit tegyek, hogyha egyenesen rühellem az új családomat? Naponta idegeskedek.

Figyelt kérdés

Apám összejött egy 2 gyerekes nővel, utálom a nőt, a lányát és lassan már apámat is. A mostohaanyám állandóan kötekszik. A mostahatesóm meg ideszül a nyakunkra 17 éves fejével egy gyereket, úgyhogy pár hónap múlva megszűnik a külön szobám, mert a húgom át lesz paterolva az én szobámba. Apám meg nem tesz ez ellen semmit, mert nem szól bele.

Az ő lánya vállal egy pár hónapos kapcsolatba, nulla élet és munkatapasztalattal dzsendzsót, de az én húgom telefonjára tesz nyomkövetőt meg kémprogramot.


Egyre kevesebbet vsgyok otthon ezek miatt, és egxre több a vita, veszekedés is. Plusz már akkor is felmegy bennem a pumpa, olyan szinten utálom őket, hogyha csak felkel a mostohaanyám, nem szól senkihez, csak ott ül a konyhába, miközben készülök.


2022. nov. 10. 10:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
19%
Ja, mert az intézetben külön szobája lesz? Ja, nem!
2022. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
76%
Költözz amint tudsz.
2022. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
79%
16 évesen már lehet diákmelód. Gyűjtögess 18 éves korodig. Meg tűrj, mert sajnos nincs más válaasztás. Anyukáddal nem tudsz élni? Vagy nagymama?
2022. nov. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el, amint teheted.


Sajnos itt nincs más megoldás, plusz készülj fel, hogy semmibe néznek (bár már eddig is).

2022. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

11-es, ez a beszélgetés egy idealizált fos, a valóságban meg úgy működik, hogy "jaj, nem értem, mi a bajod. Hát Julika egy aranyos nő, Kriszta pedig persze hgoy nem veteti el a gyerekét, mert az egy nagyműtét. Meg amúgy sem az én lányom, nem mondhatom meg, mit csináljon."

De te igazán lehetnél kicsit elfogadóbb, és segíthetnél ebben a nehéz helyzetben.


Kb ÍGY működik a beszélgetés. Te vagy a hibás, amiért merészelsz szólni.

2022. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

Igen-igen.

Mindig azzal védekeznek, hogy ők leültettek minket, és a türelmüket meg megértésünket kértek, ami így is volt. Viszont utána már egyből jött az, hogy akkor a húgomat atrakjak az én szobámba, mert kell a dzsendzsónak a hely.


Már rögtön ki is iratkozott utána az iskolából, alig volt akkor még pár hetes. Otthon van, cseszik bármit is csinálni.

2022. nov. 11. 14:54
 37/37 A kérdező kommentje:

Tegnap is ebből volt a veszekedés, mert nem kellett iskolába mennem, és két tanulás között lefeküdtem aludni.

Felkeltem és hallom hogy a konyhába újságolta valakinek, hogy én állandóan csak döglök. Pedig az ő kislánya nem csinál mást a peckelésen kívül, meg a bajcsináláson kívül. És én voltam akkor is a hibás,mert lekiabaltam neki.


Meg ez is mi már, hogy a kislánya felcsinàltassa magát,es akkor az én húgomnak a telefonját tesz kém programot... vicc az egesz.

2022. nov. 11. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!