Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha egyenesen...

Mit tegyek, hogyha egyenesen rühellem az új családomat? Naponta idegeskedek.

Figyelt kérdés

Apám összejött egy 2 gyerekes nővel, utálom a nőt, a lányát és lassan már apámat is. A mostohaanyám állandóan kötekszik. A mostahatesóm meg ideszül a nyakunkra 17 éves fejével egy gyereket, úgyhogy pár hónap múlva megszűnik a külön szobám, mert a húgom át lesz paterolva az én szobámba. Apám meg nem tesz ez ellen semmit, mert nem szól bele.

Az ő lánya vállal egy pár hónapos kapcsolatba, nulla élet és munkatapasztalattal dzsendzsót, de az én húgom telefonjára tesz nyomkövetőt meg kémprogramot.


Egyre kevesebbet vsgyok otthon ezek miatt, és egxre több a vita, veszekedés is. Plusz már akkor is felmegy bennem a pumpa, olyan szinten utálom őket, hogyha csak felkel a mostohaanyám, nem szól senkihez, csak ott ül a konyhába, miközben készülök.


2022. nov. 10. 10:19
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
85%
Mond meg apádnak hogy ha elveszi a szobád, nem támogat akkor fogod a húgodat és elmentek ,de ez azzal jár hogy felnyomod őket a gyámügynél és a gyerekjólétinél
2022. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
És az apa, aki már most is szarik rájuk , nem fogja odavágni neki hogy menjetek... A fenyegetőzés visszaüthet, apuci nőjének meg jó ürügy hogy még jobban rászálljon a gyerekekre.
2022. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
74%

22es ki mondta hogy fenyegetés lenne?


Én biztosan elmennék a húgommal és felnyomnám őket. Ennél még az intézet is jobb. De az csak legvégső eset, haa van rokonotok aki befogad akkor nála helyeznek el titeket és onnantól ő kapja az ellátásokat is.

2022. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 qkker1 ***** válasza:
88%

"dzsendzsót"


Az mi????????

2022. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Lány vagyok😅

16 éves.


Nem hiszem, hogy a gyámügy vagy a gyerekjóléti csinálna azzal valamit, vagy komolyan vennék azt, hogy elvették a szobámat. Nagyobb dolgoknál se csinálnak semmit, meg ha kiemelnek, azzal sem lesz jobb.


Minimum 2 év kell még, hogy elköltözhessek, de az is lehet, hogy több, mert nem lehet csak úgy elköltözni, munkát, lakást kell találni, meg nem árt egy olyan fizetés is, amivel fenn tudom tartani magam. Ezek évek.

Nekem meg már most elegem van. Ha délután megy dolgozni a mostohaanyám, akkor mindig idegeskedek, hogy ne jöjjön ki a konyhába, mert ha hozzám szól, ha nem, idegesít. Tiszta feszült vagyok, nem vagyok önmagam, már a mensim is össze-vissza jön meg.

2022. nov. 10. 17:10
 26/37 anonim ***** válasza:
26%
16 év a tankötelezettség. Elmehetsz dolgozni, és ha már önálló kereseted van, el tudsz menni 2 év múlva nem is kevés pénzzel még akkor is ha kell haza adnod
2022. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
85%
Ja, menjen el ő, mert apu ri.bancának a kölke odafial.
2022. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
82%
Van más választása? vagy lép vagy tűr. Tudom igazságtalan dolog a kérdezővel szemben, de nem tud mit tenni.
2022. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%

Kollégium nem opció?

Most persze még jobb otthon, de mihelyst megérkezik a baba, rájösz majd, hogy sokkal jobb öt emberrel egy szobában élni, mint egy újszülöttel egy háztartásban.

2022. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

21

És hogy vigye a húgát? Nem teheti meg. A gyámügyhöz meg ennyi kevés, hiába szr a helyzet.

2022. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!