Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családtagom elvesztésébe úgy...

Családtagom elvesztésébe úgy érzem belepusztulok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a temetés, attól remélem a változást. Közeli családtagom meghalt, és mi erre már számítottunk. Egy könnycseppet nem ejtettem érte, nem igazán foglalkozok vele, fejben. Viszont a testemre kihat. 3 hét alatt 3x jött meg a bajom, sokáig fent vagyok, nehezek a reggelek, a zenehallgatás se kapcsol ki, mert folyamatosan kattogok. Nem rajta, de minden apróságon.
2022. nov. 8. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Sürgősen menj el nőgyógyászhoz, kétlem, hogy a gyásztól menstruálnál összevissza.

És részvétem.

2022. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Én nem értem. Majd belepusztulsz, de egy könnycseppet se ejtettél, és nem is foglalkozol vele fejben?


Ezek egymásnak eléggé ellentmondo mondatok.


A menstruáció miatt keress fel nőgyógyászt. Nem valószínű hogy emiatt van.


Részvétem.

2022. nov. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Stressztől inkább nem jönne meg, tényleg menj el orvoshoz. Viszont nem értelek: azt mondod nem is foglalkozol vele, mégis úgy véled a gyász hat ki rád.
2022. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem még nem fogta fel, hogy mi történt. Ez nem csoda. Én 30+ év alatt se igazán tudtam... Részvétem, sajnos erre az idő a gyógyír.
2022. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Adj magadnak időt. Ez ilyen. És biztos, hogy a ciklusodat is a stressz kavarta fel. Milyen rokon?
2022. nov. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Őszinte részvétem kérdező! Én nagyanyám halála óta (2 és fél éve már) nem térek magamhoz, egyszerűen nem vagyok önmagam. Egyébként nem ellentmondás az, hogy valaki nem sír, én sem sírtam, a temetésen se, utána is csak nagyon ritkán. Nem mindenkinél könnyekben jön ki ez a dolog. Én nem érzem azt se, hogy az idő bármilyen gyógyír lenne, sem azt, hogy az élet körbe nőtte volna, ahogy ezt sokan jósolták. Egyszerűen egy külvilágnak mosolygós zombiként élek.
2022. nov. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Lelki trauma a vérzést teljesen fel tudja borítani. A gyászfeldolgozás nagyon hosszú folyamat. Nekem egy búcsúlevél írás segített, amit felolvastam a barátomnak. Utána elégettem.
2022. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Lepontozhatjátok a nőgyógyászhoz küldős válaszokat, aztán meg majd pátyolgathatjátok azokat itt, akik a kérdezőt gyászolják...
2022. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Mert nyalni fontosabb egyeseknek mint ténylegesen segíteni. ez van...
2022. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem azért pontoztuk le (én legalábbis), hanem, mert tagadták, hogy a stressz akár így is kihathat a menstruációra. A kettes baromságára, miszerint könnyekben mérhető a gyász mégis mit lehetne reagálni? Nálam durvábban kevesebben gyászolnak, de nem vagyok.
2022. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!