Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belepusztulhatok egy kicsit?...

Belepusztulhatok egy kicsit? Fájhat? A viszonozatlan szerelemnek is vannak fázisai?

Figyelt kérdés

#belepusztulhatok
2012. okt. 2. 22:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Túl fogod élni, egy idő után nem fáj majd, és nagyon felszabadító érzés lesz, hogy elmúlt. Sajnos beletelik egy időbe, de van kiút.
2012. okt. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

100-szor is bele halhatsz belül. Fájhat-e? Ez tud csak igazán fájni.


Vannak fázisai, ugyanúgy végigmész rajtuk, mint egy szakításnál. Semmivel sem könnyebb a viszonzatlan szerelem, sőt! Bármit megtennél érte, mégsem vagyok elég..van ennél önpusztítóbb gondolat?

2012. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta nem tudok belőle kimászni...:(
2012. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennél pusztítóbb szerelem nem nagyon van... A legpusztítóbb akkor és addig, amíg nem tudod fixre, hogy viszonzatlan. Addig azt álmodod, hogy talán egyszer hátha...


Ennél még egy megvalósult elromlását is könnyebb feldolgozni, mert ott ott a tény, hogy nem működött. Viszonzatlannál meg nem tudni, hogy nem működikne esetleg...

2012. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az sem segít, ha fixre tudod. Nekem legalábbis.
2012. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a gyász, és annyira is tud fájni. De kell is hogy nagyon fájjon, így tud majd elmúlni, van, hogy csak évek múlva.
2012. okt. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy ilyen esetem,5 évembe telt mire kimásztam belőle.

Nagyon rossz,és nehéz volt az az 5 év,de belegondolva a srác és én nehezítettük meg magunknak.Mert egy baráti társaságba tartoztunk,és szinte nap rendszerességgel beszéltünk.Valószínűleg mikor én bevallottam neki mit érzek,ő meg nemet mondott,azt hitte ezzel le van zárva,túl léptem.De annyira kedves,figyelmes volt hozzám utána is,hogy még mindig reménykedtem.Aztán összeszedett egy nálunk 6-7 évvel fiatalabb csajt,és szépen lassan vége lett mindennek.Kezdtem feladni,és azt hittem sosem leszek többet szerelmes.Aztán jött a vőlegényem,és megváltoztatott mindent.Ő megmutatta,hogy igen is van olyan ember,akivel tovább tudok lépni.

Szóval nehéz lesz,valószínűleg sok könnyet ejtesz még majd,de meg fogsz nyugodni.Sok sikert,és kitartást.

2012. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegényke!

Nagyon sajnállak, mert tudom, hogy milyen ez.

Fájhat!

Fáj is!

Azt is érezheted, hogy belepusztulsz, mindez teljesen normális.

Meg kell gyászolni, és akkor majd sikerül elengedni.

Olvass utána a gyászmunkának.


Ehhez a gyászmunkához van egy történetem:

A barátnőm anyukájának szinte egyszerre haltak meg a szülei, fél év különbséggel.

Ő nem engedhette meg magának, és nem is engedte meg, hogy gyászoljon, szomorú legyen, tartotta magát, ment az élet tovább.

Pár év múlva olyan erős depresszió kerítette hatalmába, hogy rettenetes.

Öngyilkos akart lenni, állandóan sírt, elhagyta az ereje, szörnyű volt, mindenki nagyon sajnálta és aggódott érte.

Ha nem vette fel a telefont, a barátnőm totál görcsben volt, hogy él-e még az anyja, vagy most lett öngyilkos.

Pszichiátriára járt, gyógyszerezték, de semmi eredmény, csak rosszabb lett.


Mi mondtuk barátnőmnek, hogy anyukádnak kéne egy másik kezelés, egy pszichológus, mert úgy látszik, hogy a gyógyszerek hatástalanok.


Nahát, hosszas rábeszélés után elment, ill. elvitték szinte, és folyt a kezelés stb..., és a pszichológus azt mondta, hogy nem gyászolta meg a szüleit, elakadt a gyászmunkában, és ezért van a depresszió.


Ahogy felfogta a gyászt és a veszteséget, nagyon fájt neki, de már nem nyomta el, feldolgozta, és így meg tudott gyógyulni.


Ma már nem szed gyógyszert, jól van, és csak havonta-kéthavonta megy a pszichológushoz, csak beszélgetni, hogy hogy van, stb...


Szóval, meg kell élni, meg kell gyászolni, és utána jobb lesz!

2012. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
A remény hal meg utoljára!
2012. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
..amikor azthiszed,hogy jobb akkor visszazuhansz....
2012. nov. 9. 10:57
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!