Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki veri a...

Van itt olyan, aki veri a családját? Mit éreztek ilyenkor? Megbánjátok vagy úgy érzitek, ez így helyes? Nálatok erősebbeket miért nem próbáltok megverni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 13:43
1 2 3 4 5
 31/41 Bálvány ***** válasza:
33%

Nem kétlem, hogy sok helyen félresiklanak a dolgok de a mai világban

minden gyilkos, csaló, gusztustalan ember azzal védekezik, hogy mentálisan beteg. ja és ez igaz is. valahogy idejutottak

2022. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy igaz. Nekem pl papírjaim vannak róla, azért több bizottság nem téved. Meg az ahogy érzem magam, az se téved. Rossz irányba tart a világ nagyon és ezen az erőszak abszolút nem segít.
2022. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Azért tegyünk már különbséget a nevelő célzatú tasli meg a szilánkosra töröm a csontjaidat és lerugdosom a vesédet jellegű verés között.
2022. nov. 8. 16:28
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Jogos.
2022. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
76%

Engem egyszer akart felpofozni egy tanárom. Mondott valami nagyon személyeset, ezen én besértődtem, és hasonló stílusban válaszoltam neki, erre lendítette a kezét egy pofonra. A mai napig állítom, hogy teljesen jogtalanul kaptam volna azt a pofont. Csak épp pechjére aktív gyerek voltam, hegedültem, kosaraztam, többféle küzdősportot kipróbáltam... szóval sikeresen hárítottam az ütést, és szinte azzal a mozdulattal fél másodpercen belül térdre kényszerítettem.

Természetesen kaptam érte egy szaktanárit, mert az ugye jár, ha egy gyerek megvédi magát. Szerencsére értelmes családból származom, apám napokig röhögött a történeten, hogy a hatodikos, 45 kilós lánya ilyen lazán lenyomta a töritanárt. (Mondjuk szerencsém is volt, a tanár nem számított védekezésre.) Aztán beírta az ellenőrzőmbe a szaktanári alá, hogy ha még egyszer kezet emel rám bármelyik tanár, akkor feljogosítva érzi majd magát arra, hogy ugyanígy tegyen a tanárral.

2022. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Apám volt ilyen, dühtől vöröslò fejjel jött haza minden nap és az első dolga volt, hogy belekössön valakibe, többnyire anyukámba. Aztán némi üvöltözés után jöttek a pofonok is.


Mi lehetett emögött? Az, h egy agresszív, frusztrált f.sz, utálja a sikertelen, szar életét, de az egója az egekben van, és meg van sértődve mindenkire, aki nem áhítattal térden állva csúszik mászik előtte. Bosszút áll a sérelmeiért (pl hogy anyám vmi mást akart nézni a tévében, mint ő, szóval hatalmas dolgok). Meg egyszerűen élvezi, h bánthat, kínozhat másokat, tipikusan szadista mentalitása van.


De ha idejönne, persze azt írná be, hogy mennyire elítéli a családon belüli erőszakot, és ő természetesen egy példás férj és apa volt mindig is...

2022. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6os válaszoló anyám ugyan ez. Pedig 4en vagyunk testvérek és mind tisztán emlékszünk rá. Szerintem rajtunk töltötte ki a haragját,baját stb. Nénjém ugyanez. Az ő anyjuk sem volt egy minta anya"... Én biztos nem fogom verni a gyerekemet vagy gyerekeimet. Remélem az a bizonyos nevelő célzatú 1 tasli sem fog elcsattani. Azzal sem értek egyet.
2022. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
94%
Pedig van amikor muszáj... Ha hússzor rászólsz a gyerekre, de még mindig a forró lábas, láng felé kapkod, igenis rá kell vágni a kezére. Mert inkább utálja a pofámat egy hétig, minthogy egy életre megmaradó sebei legyenek mert leforrázza\megégeti magát. És csak HISZED hogy megérti ha huszonegyedszerre is elmondod hogy forró, éget, fájni fog. Le fogja carni egy dackorszakos miről pofázol.
2022. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
A tagadás egy természetes jelenség, sajnos. :(
2022. nov. 8. 23:18
 40/41 anonim ***** válasza:
AMugy se vallaná be senki itt sem.
2022. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!