Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez így helyes??

Szerinted ez így helyes??

Figyelt kérdés

Ez így szerinted helyes? Szerintem nem.


Unoka húgom 16 évesen szülte első gyereket, most 18 éves. 2 éves a kisfiú neki, a gyerek apja elhagyta őt.... közbe az unoka húgom össze jött egy másik pasival akivel 7 hónapja van együtt. Az unoka húgom csak úgy adja oda a kisfiút a volt anyosanak meg a volt barátjának ha ő is megy a gyerekkel oda szóval minden 2 hetente szombaton jön a volt barátja meg a volt anyósa az unoka hugomert és a kisgyerekert és lent alszanak náluk és vasárnap délután jönnek haza. Azért ez ciki nem? Addig meg az unoka húgom úgy barátja egyedül alszik miközben a unoka húgom a volt barátjánal alszik egy éjszakát persze külön ágyban de akkor is ha q helyébe lennék oda adnám nélkülem is a gyereket kb 2 órára de hogy ott aludnék miközben új barátom van biztos nem aludnék a volt párom házában miközben az új barátom otthon egyedül fekszik


2021. dec. 25. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem írtad, mikor hagyta ott őket, de majdnem mindegy is. Egy 2 éves gyereket nem adok oda egy számára kvázi idegennek, még ha az apja is az illető. A gyerek nem ismeri, nem tölt vele érdemben időt. Valószínűleg az apa sem ismeri a gyerekét igazán, nem árt ha kéznél van az anyja. Majd ha összeszoknak, nagyobb lesz a gyerek, akkor nyilván engedi majd egyedül is.
2021. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha nekik így jó akkor így jó, nem kell ebbe beleszólni.
2021. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oke igazad van. De úgy kellene akkor hogy 3 vagy 4 órára hanem ma is ott alszik a lány a volt baratjanal, miközben az új baratja meg fekszik egyedül otthon milyen munka ez? Azt mondom le megyek 3 vagy 4 órára de nem alszok ott van mikor 3 napig ott alszik nekem ilyen nő nem kellene aki ott alszik a volt uranal
2021. dec. 25. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Közöd? Ha nekik megfelel így, akkor ne ugass bele.
2021. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Valamiért úgy érzem, te vagy az új barát.

Egyébként ha eddig is folyamatosan tartották a kapcsolatot, az apa nem "kvázi idegen" a számára.

Van bírósági szabályozás a láthatásra? Ha nincs, és ez megfelel a feleknek, akkor az ő dolguk.

Ismerek egy csajt, ő minden módon akadályozza a hasonló korú lánya és az apa kapcsolattartását, fagyizni, játszótérre is csak vele mehetnek. Ott alvás persze nincs, mert apuka csak a gyerekkel szeretné tartani a kapcsolatot, anyukára nem kíváncsi. Ők most pereskednek, a csaj maga alatt vágja a fát.

2021. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Véletlenül nem te vagy az új barátja? Szerintem az egész már onnantól kezdve nem helyes, hogy 16 évesen szült. Én szakítanék a lánnyal.
2021. dec. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Aki 16 évesen lebabázik attól sok észt nem kell várni.

De én arra tippelnék, hogy kell a pénz az apától, viszont cserébe kell a láthatás is (leginkább anyósnak), viszont a lány nem bízik bennük. Ezért inkább megy velük, nehogy a gyerekkel gond legyen. Ennyi.

2021. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!