Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki veri a...

Van itt olyan, aki veri a családját? Mit éreztek ilyenkor? Megbánjátok vagy úgy érzitek, ez így helyes? Nálatok erősebbeket miért nem próbáltok megverni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 13:43
1 2 3 4 5
 21/41 Bálvány ***** válasza:
17%
Mire jó az iskolaőrség? ha még ők sem tehetnek rendet? A hisztis gyerek tiszteli őket a jelvény miatt?
2022. nov. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Erőszakkal, megfélemlítéssel soha nem fogsz tudni rendet tenni, max látszólagosan de mindennél destruktívabb folyamatok indulnak el a felszín alatt. Azért azt ne felejtsük el hogy a mostani meg az ez előtti generációt is kinevelte valaki.
2022. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 Bálvány ***** válasza:
76%
#19 Majd amikor a Te gyerekedet egy másik neveletlen gyerek megakarja késelni a suliban, akkor jön a döbbenet. A tanár meg bemenekül az asztal alá, mert ha erőszakkal akarna végetvetni az eseményeknek börtönbe juttatná a jogászkodás
2022. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arról beszélek hogy a gyengébbet, beteget, meg nem értettet, akiről valójában nem is tudják hogy miért olyan, ne bántsák. Nem azt aki direkt szemét. Mondjuk azt se bántsák. Rúgják ki azt kész.
2022. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
94%
Kezdjük ott, hogy a tanár dolga a tanítás, nem a nevelés. A szülő hibája ha nem viselkedik a gyerek, nem a tanáré.
2022. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 Bálvány ***** válasza:
15%
#24 ha nem vetted volna észre befuccsolt a metoo mozgalom is. azt is kiforgatták. ha egyértelműen az erőszakot tiltod és nem a perpill helyzetnek megfelelően ítélsz, már vesztettél is.
2022. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Bálvány ***** válasza:
82%
#25 nem csak a szülő de a tanár, társadalom és az INTERNET is példát mutat, nevel. jól, rosszul. Te is károkat szenvedhetsz más neveletlen gyereke miatt
2022. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bántottak a tanáraim a suliban csak azért mert furcsa és unszimpatikus voltam. Nem támadtam rá senkire. Pedig az pont egy olyan iskola volt eeeeelvileg, ahova az integráltan nem nevelhető gyerekek kerülnek.


Mit értek el azzal hogy bántottak?


Azt hogy öngyilkos gondolataim lettek amihez bőven hozzájárult az a húzás akkor 11 éves koromban..


Jobb ember lettem?


Becsületesebb, békésebb, szerethetőbb, nőiesebb, társadalom számára több szolgálatot nyújtó ember lett belőlem?


Ó dehogy. Nem változott jobb irányba semmi.

2022. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Bálvány ***** válasza:
0%

#28. "nem nevelhető gyerekek kerülnek"........vajon ott minden kis pajtásodon segített volna, ha lelkére beszélnek?


A gyerekek 80%-a nem azért került oda mert nem hallgatott a tanárnénire?

2022. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedészavaros, mentális beteg gyerekek kerültek oda. Rajtam segített volna, igen. És ez semmin nem segített amit ott kaptam.
2022. nov. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!