Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki veri a...

Van itt olyan, aki veri a családját? Mit éreztek ilyenkor? Megbánjátok vagy úgy érzitek, ez így helyes? Nálatok erősebbeket miért nem próbáltok megverni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 13:43
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
8-as, értem én, hogy vicceskedni akarsz, de hazudsz. Egy bántalmazott ember nem áll neki vitázni, hanem laposkúszásban közlekedik otthon és reménykedik, hogy a bántalmazónak elkerüli a figyelmét, hogy ő ott van.
2022. nov. 8. 15:00
 12/41 anonim ***** válasza:
85%

Soha nem ütöttem meg őket, de anyámmal már ordítoztam úgy az utcán hogy a lakótelep kinézett az ablakokon hogy mi a fene van odakint. Azért volt, mert sértegetett engem, mindenféle fogyatékosnak nevezett csak mert nem akartam bemenni a piacra, mert én undorítónak tartom azt a közeget, holott én segítettem és én mentálisan erősen labilis vagyok, és egyszerűen elpattant a cérna. Ott és akkor nagyon elpattant. Magamból kifordulva b@sztam ki a csomagokat a kocsiból és félelmetes módon üvöltöttem vele. Konkrétan én szégyelltem azt az állatot ami akkor kibukott belőlem. Aztán persze sírógörcs egész nap, minden. De sajnos nagyon labilis vagyok mentálisan, aspegerger borderline keverék vagyok meg miegyebek.


26/n

Szilvi

2022. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
12-es, szep, hogy felvallalod. Kitartast nektek!
2022. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Köszi :)
2022. nov. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
96%
10-es, dehogy érez megbánást, csak nem akarja hogy meneküljön a bántalmazott. Azt tedd hozzá, hogy a verések folyamatosan egyre durvábbak lesznek minden ígérgetés után. A statisztikák szerint évente ötven nőt vagy gyereket öl meg a férfi "családtagja".
2022. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
0%
9-es csupán csak azért mert erősebb kutya ba...k !
2022. nov. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Bálvány ***** válasza:
17%
Másik oldalról nézve viszont a mai gyereknevelés nagyon rossz irányba megy. A családban a szülőket nem tisztelik a gyerekek, csúnyán beszélnek. Nincsenek határok. Iskolában külön őrséget (!) foglalkoztatnak a tomboló kölykök megfékezésére, a tanárok be vannak csicskítva. Az én időmben a tanár még simán lekenhetett egy pofont a gyereknek kuss volt és nem jött oda mindjárt öt ügyvéd. ............Ezek a dolgok nem ide tartoznak?
2022. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
74%
És a megvert gyerekek megtanulják, hogy veréssel lehet csak lerendezni a dolgokat.
2022. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
62%

17

A pofon semmit nem old meg, pusztán egy életre traumatizálja a gyereket:) sose lesz gyerekem de ha lenne és megtudnám hogy egy tanár bántja én bemennék és felmosnám a senkiházival a padlót, nem érdekelne mi lesz utána.

Pont az ilyen pofozott gyerekekből lesznek a pofozó felnőttek, akik még aláírják az erőszakot.


Teremtsen rendet a tanár de ne pofonnal meg erőszakos hangulattal. Illetve a gyengébbet ne bántsa.


26/n

Szilvi

2022. nov. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 Bálvány ***** válasza:
69%

nem tanulják meg, de mivel korlátolt a belátási képességük, így tudomást szerezhetnek róla, hogy nincsenek egy szinten a felnőttel. van hierarchia.

A hisztivel nem lehet zsarolni.

2022. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!