Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki veri a...

Van itt olyan, aki veri a családját? Mit éreztek ilyenkor? Megbánjátok vagy úgy érzitek, ez így helyes? Nálatok erősebbeket miért nem próbáltok megverni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 13:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Na majd pont ezek fognak itt őszinte vallomást tenni....
2022. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
80%
Bar a merdes jo, enis kivancsi lennek a valaszokra, sajnos itt 99.99%-ban fars valaszt fogsz kapni.
2022. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
93%
Én is kíváncsi lennék a válaszokra. Nálunk apám volt verekedős, őrjöngő f.sz. Sejtésem van csak arról, hogy mit "gondolt"/érzett ilyenkor. Szerintem őt a saját nyomorult, életképtelen féregsége miatt érzett kisebbségi komplexus és a pöccsel születés miatti felsőbbrendűségi komplexus közötti áthidalhatatlan és feloldhatatlan távolság feszítette szét. Bárcsak elmondták volna neki kiskorában, hogy attól, hogy f.sz van a lába között, még nem lesz ám a teremtés koronája.
2022. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Általában azzal magyarázzák, hogy nevelő célzattal verik a családot, mert másból nem értenek.


Nála erősebbel, egy idegennel nem fog kezdeni, mert pl.: nem a postás tehet arról, ha hideg otthon a vacsora.

2022. nov. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Apám ilyen háztartásban nőtt fel, nagyfater szeretett inni és az otthoniakon levezetni az agressziót ami a lecsúszott alkesznek volt bőven. Aztán úgy 15-16 évesen fater egy nap úgy döntött, nézzük meg hogy még mindig a nagytata-e a legerősebb férfi a házban. Nem ő volt, úgyhogy azután lecsitult és már csak kiabálni mert otthon.
2022. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
97%

Nem ismerik el, vagy pedig jon az a tipikus "csak meglegyintettem" szoveg.

Amugy erdekes, hogy mi Anyamtol kaptunk rendesen (ami epp a kezebe ert..szij, palca, bot..fesu...stb). Mar nagyban felnottek vagyunk es egyszer a batyam megemlitette Anyamnak, hogy "tudod, amikor megvertel a fesuvel".., de Anyam erre azt valaszolta, hogy: "En biztosan nem..".

Szoval rengeted szulo letagadja, "elfelejti", ugy tesz mintha te lennel a hulye, aki mindenfelet kitalal...

2022. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg érdekes kérdés. Szerintem legtöbbször kisebbségi komplexusból fakad, illetve abból, hogy nincs energiája problémákat megoldani. Pl. ha beszélnie kellene őszinte kommunikációval valamelyik gyerekkel, hogy ez meg ez máshogy legyen, az nagy mentális energiabefektetés lehet egy beszűkült embernek, és akkor úgy gondolja, hogy inkább megüti, mert az gyorsabban eléri a kívánt hatást.


Brrr, még ettől is háningerem lett, pedig csak próbáltam beleélni magam a szituba.

2022. nov. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
21%

Mert ők vitáznak velem , és a vitához csak a pofájuk van meg az erejük meg nem .

Azért nem kötök bele magamnál erősebbe, mert tudom hogy, alul maradok .

Tetszik érteni !

2022. nov. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%
#8 A vitahoz miert is van szukseg fizikai erore?
2022. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, az is gyakori a családon belüli erőszaknál, hogy az erőszaktevő elismeri, amit csinált és égre-földre esküdözik, hogy többször nem fog előfordulni, mert ő "megváltozott". Főleg, ha az áldozat éppen összeszedi magát és lelépett vagy lelépését tervezi. És egy ideig tényleg úgy viselkedik, mint egy földre szállt angyal. Aztán hamarosan visszaáll minden a régi kerékvágásba. Nem vagyok szakember és szerencsére személyes tapasztalatom sincs, de úgy gondolom, ilyenkor az illető tényleg bánatot érez és komolyan gondolja, amit mond, csak mivel a személyiségében nem szűnnek meg a kiváltó okok ennyitől, idővel újra a megszokott eszközökhöz nyúl.
2022. nov. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!