Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg azt, hogy ne...

Hogy oldjam meg azt, hogy ne derüljön ki, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Nem olyanok a szüleim, hogy be lehessen mutatni nekik a páromat. Nem elleneznék, de nem tudnak viselkedni, anyám nem is szeret minket, de szeret velünk negatív értelemben foglalkozni. Apámmal jó a viszonyom, de sokszor vállalhatatlan (iszik).


Az a baj, hogy nem vagyok eljárós, otthon ülős fajta vagyok, a barátaimmal is csak nyáron találkozok, mert suli miatt amúgy is találkozunk mindennap, szóval az, hogy barátnőmnél alszok, vagy barátnőimmel találkozok... Ezt nem vennék be.

Öcsémnek es húgomnak abból a szempontból könnyebb, hogy szinte sosincsenek itthon, és így nem feltűnő. Nekik is van párkapcsolatuk, viszont ők se mondják a szüleimnek.


Párom megérti, hogy nem akarom bemutatni, és amint elköltözhetek onnan, nem fogom egyikkel se tartani a kapcsolatot.

Az ő szüleivel találkoztam, akik tényleg nagyon aranyosak, tündérek, imádom őket, mondták hogy bármikor mehetek náluk, meg kirándulni is el akartak vinni, ők is szeretnek engem.


2022. nov. 7. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha eddig sem vették észre , hogy eljàrsz otthonról a baràtodhoz most mért vennék észre?Mért ne derüljön ki hogy van barátod?
2022. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"Az a baj, hogy nem vagyok eljárós, otthon ülős fajta vagyok, a barátaimmal is csak nyáron találkozok, mert suli miatt amúgy is találkozunk mindennap, szóval az, hogy barátnőmnél alszok, vagy barátnőimmel találkozok... Ezt nem vennék be."

Akkor kezdj el eljárni.

2022. nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

"Apámmal jó a viszonyom, de sokszor vállalhatatlan..."

Pont mint a pasid...

Annyira tipikus eset: olyat választottál, amilyen az apád is: vállalhatatlan (hogy miért, az részletkérdés).

2022. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne vállalhatatlan? A szülők azok, azért nem lehet bemutatni, normális szülőknek be lehetne (ha igazat ír a kérdező).
2022. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Kedves kérdező!

Ha nagykorú vagy, költözz össze a barátoddal, így a szülők nem lesznek az életetek része.

2022. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%

"Miért lenne vállalhatatlan?"

Azt írta:

"Hogy oldjam meg azt, hogy ne derüljön ki, hogy van barátom? Nem olyanok a szüleim, hogy be lehessen mutatni nekik a páromat."

Ilyet az kérdez, aki nem tudja, nem meri vállalni a barátját a szülei előtt - vagyis akinek a barátja vállalhatatlan (legalábbis a szülei előtt). Ha vállalható lenne, az élete minden szereplőjének be merné mutatni, tehát a szüleinek is.

2022. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A szüleimet nem merem vállalni a párom előtt. A páromat miért szégyelljem?


Plusz utána nem hagynának békén. Meg tényleg nem akarom őket beavatni, nem érdemlik meg és kész.


A kérdést meg nyilván azért írtam ki, mert még nem tudok elköltözni, nem vagyok nagykorú.

2022. nov. 7. 21:58
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Öcséd és húgod akkor merre van ha sosincsenek otthon?
2022. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

6-os te olyan ostoba vagy, hogy az már fáj.


Mostohaanyám egy rémes, buta, okoskodó, előítéletes nő. Neki NEM mutatok be senkit. Minek? Hogy kikezdje? Mert mindenkiben talál valamit, amin rugózhat, és amire beszólhat neki.


Ilyen embert mégis miért engedjek a barátom közelébe?

2022. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!