Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne derüljön ki?

Mit tegyek, hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés
ma reggel suli helyett itthon maradtam. Azért mert nagyon fáradt voltam.. De tényleg. Hetek óta ötkor kelek, és van mikor órákon is alszom. Így itthon maradtam. Életembe most csináltam másodjára ilyet. Elsőnél az ődön nagyon lecseszett, és nem szeretném ha most is így lenne. Nagyon szeretem, és nem szeretném ha ez ennek rovására menjen. Nem tudom mit találjak ki, hogy ne derüljön ki... Tényleg agyon sajnálom, hogy itthonmaradtam, de muszály volt. Valakinek van valami ötlete? nemsokára megjön...
2012. máj. 17. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Már mindegy, tenni nem tudsz ellene, vagy kiderül vagy nem.


Ha kiderül akkor elmondod az okát, ha meg nem akkor örülhetsz.

2012. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, csak siettem. Egyébként a fateromról van szó :/
2012. máj. 17. 17:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki az az ődön, aki nagyon lecseszett?
2012. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert múltkor is tanárom felhívta... Oké, köszönöm!
2012. máj. 17. 17:47
 5/10 anonim válasza:
100%

Bocs de ki az az ődön?

Talán ne mond el neki. Roppant szellemes trükk, vigyázz, hogy nézz a szemébe és ne vakargasd az orrod mert a Hállivudi filmekben azt mondták ezek elárulnak.

Ja és múúúúú száj, mint a tehén szája: muszáj.

2012. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ődön helyett ősömet akartam :D (apám)
2012. máj. 17. 17:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt neki hogy fostál, az mindig bejön. Azzal az ember nem megy el orvoshoz, de nem is tud suliba menni.
2012. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt ellenőrizni úgy se tudja.
2012. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
ment a hasad:)
2012. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És mikor fekszel le? Nem azért vagy fáradt, mert nagyon sokáig netezel/játszol? Értem, hogy korán kell kelni, de ha korán is fekszel le, akkor nem szabadna olyan fáradtnak lenned.

Mikor délelőttös vagyok, 4-kor kelek. Mikor 10-11 tájban feküdtem le, hát én is hulla voltam, így átszoktam arra, hogy legkésőbb fél 9-kor alszom.

2012. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!