Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Valami baj...

Miért lehet ez? Valami baj van velem? :- (

Figyelt kérdés

Nem értem miért van ez...azt vettem észre, hogy az emberek elég sokszor bámulnak, a nők pedig kiröhögnek:( nem beképzelés, vagy bármi, mert nem csak én vettem észre...annyira rosszul érzem magam:( mindig ilyenkor megnézem magam, hogy van-e rajtam vmi, vagy elkenődött-e a sminkem, de mindig rendben találok magamon mindent:( arra gondoltam, hogy talán az a baj, hogy szőkés a hajam, nem hidrogénszőke, de szőkés...lehet, hogy emiatt feltűnöbb vagyok?feltűnőbb egy szőke hajú lány?:( és ami még furi, hogy pl. ma is ültem a kocsiba, és előttünk jó pár méterre áll pár lány, és egy fiú, ha jól emlékszem, és így elkezdtek nézni, nem tudom hogy nevettek-e mert oda se mertem nézni...de mintha mosolyogni láttam volna őket...:( és nem csak arra néztek, hanem sokáig néztek...nem értem...a kocsiba senki sem látszik annyira...akkor miért van ez?:(

kérnék mindenkit, hogy normális válaszokat írjatok...ne szóljatok le emiatt, és ne "betegezzetek" le, mert nem vagy az, csak tanácsokat szeretnék kérni, hogy miért lehet ez:(

köszi:)


2010. szept. 28. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
En csak annyit tudok mondani, hogy nem a hajszined miatt van. En hidrogenszoke vagyok (nem azert, mert plazacica vagyok, hanem nekem ez a hajszin all jol, ez tetszik) es senki nem nez igy ram, viszont regen ereztem ilyet, mert tini koromban nem tudtam oltozkodni es volt par alkalommal, hogy ereztem, lattam, hogy valaki kibeszel. Szoval erre tudok gondolni csak vagy ha a kocsiban lattak, akkor arra, hogy az arcoddal van valami vagy lehet, hogy semmi sincs, csak joindulattal mosolyognak...persze azt az osszesugos, gunyos mosolyt nehez osszeteveszteni a joindulatu mosollyal. Miert nem kerdezel meg jo baratokat? Ha ez olyan feltuno problema, akkor bizonyara mindenki eszreveszi es az ismeroseid latjak, ok tudnanak errol pontos visszajelzest adni. De az nagyon valoszinu, hogy tulkomplikalod. Tobbet gondolsz az emberekrol, mint amik.
2010. szept. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne bármi baj veled, már tudnád! Gondolom vannak szüleid, barátaid, akik mondanák.

Az emberek nem törődnek annyira egymással mint hinnéd.

Sok csúnya ember van, de pont ezeket nem igazán nézik meg.

A fiatalokat pedig éppen a szépségük miatt szokták bámulni.

Egyébként kamaszkoromban én is ilyen voltam, csak jóval később jöttem rá, hogy mennyire szép voltam, és milyen kevés önbizalmam volt.

Szerintem ez nagyon igaz:

A nő:

3 évesen: Amikor tükörbe néz, egy királynőt lát.


8 évesen: Amikor tükörbe néz, Hamupipőkét látja.


15 évesen: Amikor tükörbe néz, egy rémséget lát. (Anya, ilyen fejjel nem mehetek iskolába!)


20 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány, túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" – de mégis úgy dönt, azért még kimegy az utcára.


30 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány, túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör" - de úgy érzi nincs már ideje változtatni rajta, ezért így megy ki az utcára.


40 évesen: Amikor tükörbe néz, azt látja, hogy "túl kövér/túl sovány, túl alacsony/túl magas, túl egyenes/túl göndör"- ám azt mondja, "de legalább tiszta vagyok" és kimegy az utcára.


50 évesen: Amikor tükörbe néz 'saját magát' látja, és oda megy, ahova akar.


60 évesen: Tükörbe néz, és azokra az emberekre emlékezik, akik nem láthatják magukat a tükörben soha többé. Kilép az ajtón és meghódítja a világot.


70 évesen: Amikor tükörbe néz bölcsességet, tudást és vidámságot lát, és élvezi az életet.


80 évesen: Nem nyűglődik a tükörrel. Csak felteszi a bíbor kalapját és megy, hogy nevessen a világgal együtt.

2010. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a kedves, részletes válaszokat:) örülök, hogy vannak még ilyen jó emberek itt is:) kérdeztem már pár embert arról, hogy milyen vagyok, vagy miért bámulnak, de azt mondták nincs rajtam semmi, és minden rendben van...sokat próbáltam már változtatni, pl. a sminkemet is, volt h szinte alig sminkeltem magam,, mégis ugyanez volt...nem tudom, csak már be vagyok ijedve, hogy ennyire ronda lennék...persze próbálok én majd nem oda figyelni rájuk, meg tartom is magam ha ilyen van, próbálom azt a látszatot kelteni, hogy nem érdekel, de belül őrlődöm...:(

nagyon rossz...nem kívűnom senkinek:( de majd lehet, hogy idővel változik...és megfogadom a tanácsaitokat, nem foglalkozom velük:)

mégegyszer köszönöm mindenkinek a válaszokat:)

2010. szept. 29. 12:27
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el, ez beképzelés. Tudom, mikor már ennyire benne vagy a dologban, valami láthatatlan démonként üldöz a gondolat, hogy márpedig igenis nevetnek rajtad, de így csak annyit érsz el, hogy egy apró, nem neked szóló mosolyban is az ellened irányuló gúnyt fogod megpillantani.

2010. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!