Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? Valami baj...

Miért lehet ez? Valami baj van velem? :- (

Figyelt kérdés

Nem értem miért van ez...azt vettem észre, hogy az emberek elég sokszor bámulnak, a nők pedig kiröhögnek:( nem beképzelés, vagy bármi, mert nem csak én vettem észre...annyira rosszul érzem magam:( mindig ilyenkor megnézem magam, hogy van-e rajtam vmi, vagy elkenődött-e a sminkem, de mindig rendben találok magamon mindent:( arra gondoltam, hogy talán az a baj, hogy szőkés a hajam, nem hidrogénszőke, de szőkés...lehet, hogy emiatt feltűnöbb vagyok?feltűnőbb egy szőke hajú lány?:( és ami még furi, hogy pl. ma is ültem a kocsiba, és előttünk jó pár méterre áll pár lány, és egy fiú, ha jól emlékszem, és így elkezdtek nézni, nem tudom hogy nevettek-e mert oda se mertem nézni...de mintha mosolyogni láttam volna őket...:( és nem csak arra néztek, hanem sokáig néztek...nem értem...a kocsiba senki sem látszik annyira...akkor miért van ez?:(

kérnék mindenkit, hogy normális válaszokat írjatok...ne szóljatok le emiatt, és ne "betegezzetek" le, mert nem vagy az, csak tanácsokat szeretnék kérni, hogy miért lehet ez:(

köszi:)


2010. szept. 28. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha linkelsz képet, meg tudnám mondani, de így nem igazán. Lehet csak azért mosolyognak, mert aranyosnak találnak, vagy lehet, hogy csak beképzeled. Régebben velem is volt ilyen, ha nevettek az utcán/BKV-n, azt hittem, rajtam. Enyhe antiszoc. :)
2010. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten örülök ha rám mosolyognak az úton, kedvességre is utalhat :) Örülj neki te is ;)
2010. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Inkább üldözési mánia. De valószínű, hogy tényleg csak beképzeled.


(Amúgy ilyen kérdés már volt egyszer, régebben. Abban is a csajszi meg volt győződve erről, hogy őt állandóan nézik és ha jól emlékszem, még barátnőjével is figyeltette az embereket, hogy tényleg őt nézik-e.)

2010. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak régen ilyen problémáim.

Bár volt ,hogy okkal mert azért bevallom néha érdekesen öltöztem fel.

Nem lehet,hogy töredezett,leégett a szőke hajad/esetleg nem illik neked?

Ha ugy gondolod nincs veled semmi baj akkor nem hinném,hogy akkora gáz lehet.

Kérdezd meg az ismerőseidet.

Nekem van egy nagyon szép barátnőm(gyönyörű arca van),észrevettem néha rajta is nevetnek a nők(Bezzeg a pasik csak csorgatják a nyálukat:D)Lehet puszta rosszindulat,féltékenykedés is szerintem.

2010. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet már én is éreztem, de még akkor amikor "érdekelt" az idegenek véleménye...(én elég pici vagyok, alacsony) Aztán megváltoztam kit érdekel ki min röhögcsél??? Ítélkeznek sok esetben és mivel nincs jobb dolguk amivel kitölthetnék unalmas perceiket, így mindig kinéznek valakit akin lehet furdancskodni. Most komolyan mondom sz@rd le. Te tudod ki vagy? Ha igen akkor tudod ezek baromira nem tudják így kár is figyelni rájuk. A másik talán az lehet valamiben túl feltűnő vagy és ez ítélkezére sarkallja a népet. Ha nagyon zavar valahogy próbálj meg változtatni rajta...nézz végig magadon...lehet valamiben szélsőségesnek számítasz ami neked a legrosszabb, hisz csak így veszed észre. Zanzásítva a lényeg egy: Kit érdekel más külsőségre alapozott véleménye?!....
2010. szept. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, örülök, hogy kedvesen válaszoltatok:)

igazából ez a "mosolygás" nem kedves, hanem, így pl. összesúgnak és nevetnek...próbáltam már nem figyelni rájuk, de mégis annyira levesz az önbizalmamból...:(

gondolkodtam más hajszínen...mert eredetileg sötétbarna a hajam, sötétek a színeim, persze a bőröm csak kicsit barna...és néztem képeket pl. shakira, neki is az eredeti színei sötétek, olyasmik a színei mint nekem, mégis jól áll neki a szőke...persze ettől még lehet nekem nem jó:( nem tudom...csak az a baj, hogy eléggé érdekel mások véleménye...ez nem jó tulajdonság, de majd megpróbálok nem foglalkozni másokkal:)

2010. szept. 28. 19:11
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok :( És utálom, de nagyon... mondjuk nekem valószínűsíthető az oka, vagy a rengeteg ragya az arcomon (nem érdekli azokat, mit kenek rájuk), vagy a 196 centim (na de sok ilyen magas ember van még, és még magasabbak is, ez nem kirívó), vagy hogy épp idióta arcot vágok (ez ellen meg nem sokat tudok tenni, nem mászkálhatok piperetükörrel :D). Ráadásul az ismerőseim sosem említettek semmi ilyesmit, hogy valami nem jó rajtam...


De amikor a vonaton sugdolózik a család, és rámsandítanak...wááhh :@


Úgyhogy én is várom az ötleteket, miért lehet :D

2010. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Beképzeled mikor így érzed nézz el a másik írányba mintha valami érdekes történe éppen arra.
2010. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kép nélkül nem tudjuk megmondani
2010. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
figyu:) én is jártam abban a cipőben amiben te is.soha ne érdekeljen mások vélemény!mert ha mindig ezen őrlődsz ez og a sírba vinni:) jól érzed magad a bőrödben? ha igen akkor meg ne érdekeljen mások vélemény.legyen kicsit több önbizalmad.ha valaki megnéz?hord fent az orrod,és menj el mellette :) ha kinevetnek..?húzd ki magad mégjobban. ne hagyd h mások befolyásoljanak . ha jól érzed magad a bőrödben akkor ne engedd h mások miatt rosszúl érezd magad:) fogadd meg a tanácsom.nekem be vállt:)
2010. szept. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!