Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi hogy évekig együtt voltam egy sráccal, de nemrég úgy alakult hogy külön folytatjuk tovább. (Békével váltunk el.) Most együtt vagyok egy sráccal. Ő nagyon akar engem és én is kedvelem, meg talán szeretem is, de valahogy nem érzem igazán boldognak magam mellette. Sokat jár az agyam mostanában, azon gondolkodva hogy talán nekem mégiscsak az exem volt az a pasi, akivel leélném az életem, és hogy a kapcsolatunk szerintem (meg valószínűleg szerinte is!) megmenthető lett volna még, csak lehet hogy elhamarkodott döntést hoztunk. Én most nem tudom mit tegyek, mert nem "ugrálhatok" egyik kapcsolatból a másikba, meg kicsit hülyén jönne ki a szitu hogy odaálljak az exem elé és megmondjam neki, hogy én mégiscsak úgy érzem Vele akarok lenni. Nem akarok "hülyét" csinálni magamból, meg azért vele is történt egy-két dolog azóta hogy nem vagyunk együtt (de tudomásom szerint nincs kapcsolatban). A helyzet az, hogy már lassan 30 leszek, tehát szeretnék lassan családot alapítani stb. Szóval a kérdésem annyi lenne hogy maradnátok a jelenlegi kapcsolatban ami nem rossz, de annyira mégsem jó, vagy megmondanátok az exnek hogy megpróbálnátok-e újra? És ha nem jön össze mégsem és a "két szék közül a pad alá esek"?! Nem lehet hogy azért nem érzem magam boldognak ebben a kapcsolatban, mert elhamarkodta ezt az egészet és lehet hogy még nem tettem túl magam teljesen az előző kapcsolatomon? Mit tanácsoltok? Életkort írjatok légyszives! Ja és ha lehet nem tiniktől várok hozzászólást, hanem kicsit tapasztaltabb korosztálytól! Köszönöm!
2010. szept. 28. 16:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A mostani párom is fantasztikus ember (ugyanúgy mint az exem) és nem szeretném megbántani, mert ragaszkodik hozzám és nekem is jó vele, de valahogy mégsem érzem igazán boldognak magam...meg ő is tisztában van vele, hogy valami nem stimmel.
2010. szept. 28. 16:35
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert nincs meg az a plusz erzes es sosem fogja tudni megadni, mert nem rajta mulik. Ezert nem lehet mondani neki, hogy hajtson jobban, hisz nem az o hibaja. De ha ennyire nyilvanvalo szamodra, hogy ez igy nem jo, akkor szerintem tudod, hogy mit kell tenned...
2010. szept. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Majd meglátom mi lesz...lehet hogy hagyom még a dolgokat kicsit és talán magától rendbe jön minden. Remélem jó döntést hozok...
2010. szept. 28. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!