Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Lányok! Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A történet röviden annyi hogy évekig együtt voltam egy sráccal, de nemrég úgy alakult hogy külön folytatjuk tovább. (Békével váltunk el.) Most együtt vagyok egy sráccal. Ő nagyon akar engem és én is kedvelem, meg talán szeretem is, de valahogy nem érzem igazán boldognak magam mellette. Sokat jár az agyam mostanában, azon gondolkodva hogy talán nekem mégiscsak az exem volt az a pasi, akivel leélném az életem, és hogy a kapcsolatunk szerintem (meg valószínűleg szerinte is!) megmenthető lett volna még, csak lehet hogy elhamarkodott döntést hoztunk. Én most nem tudom mit tegyek, mert nem "ugrálhatok" egyik kapcsolatból a másikba, meg kicsit hülyén jönne ki a szitu hogy odaálljak az exem elé és megmondjam neki, hogy én mégiscsak úgy érzem Vele akarok lenni. Nem akarok "hülyét" csinálni magamból, meg azért vele is történt egy-két dolog azóta hogy nem vagyunk együtt (de tudomásom szerint nincs kapcsolatban). A helyzet az, hogy már lassan 30 leszek, tehát szeretnék lassan családot alapítani stb. Szóval a kérdésem annyi lenne hogy maradnátok a jelenlegi kapcsolatban ami nem rossz, de annyira mégsem jó, vagy megmondanátok az exnek hogy megpróbálnátok-e újra? És ha nem jön össze mégsem és a "két szék közül a pad alá esek"?! Nem lehet hogy azért nem érzem magam boldognak ebben a kapcsolatban, mert elhamarkodta ezt az egészet és lehet hogy még nem tettem túl magam teljesen az előző kapcsolatomon? Mit tanácsoltok? Életkort írjatok légyszives! Ja és ha lehet nem tiniktől várok hozzászólást, hanem kicsit tapasztaltabb korosztálytól! Köszönöm!
2010. szept. 28. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En mar nem vagyok tini, szoval remelem, hogy hasznos valaszt tudok adni. Ha azt erzed, hogy a mostani baratodnal jobb volt az exeddel es nem is hasznaltad vele a szeretet szot, csak a kedvel szot, akkor nem o az igazi. Lehet, hogy nem az exed az igazi, mert valamiert csak kulon mentetek, csak egyszeruen a kettot osszehasonlitva meg igy is o a jobb. Persze ha ugy erzed, hogy az exed is megprobalna ujra veled es te is ezt akarod, lehet neki egy eselyt adni. A jelenlegi parodat ha nem szereted es ugy erzed, hogy ebbol ugysem lesz hosszutavu kapcsolat, ne tartsd fel, hagyd, hogy o is megtalalja az igazit, mert az csak idohuzas, ha benne vagytok egy kapcsolatban sokaig, aztan meg nem kell neked. Gondold megegyszer at az egeszet es ha arra jutsz, hogy a mostaninal jobb volt meg az ex is (aki valamilyen okert megiscsak ex lett), akkor vele nem erdemes maradnod.
2010. szept. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

miért kell megmagyaráznod magadnka, hogy miért nem vagy mellette boldog??

észérvekkel akarod magad meggyőzni, hogy mégis tök jo és boldog vagy?

ez egy érzés, ami megfoghatatlan

2010. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem az Igazit akkor is megismeri az ember, ha éppen pont előtte szakitott egy pasijával, nem kell idő ez hülyeség
2010. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amugy ezzel a masik ferfival miota vagy? Lehet, hogy meg nem alakult ki a szerelem, mert nem volt ra ido? Bar a fene megette az egeszet, ha magadban eroltetned kell ezt az erzest.
2010. szept. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg.
2010. szept. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ketyeg a biológiai óra, de ne hagyd, hogy ez befolyásoljon a döntésedben !!!A szivedre hallgass, mert ha az eszedre hallgatsz, észszerű döntést fogsz hozni, nem olyat, amitől boldog leszel !! Ne menj bele egy kapcsolatba, gyerekvállalásba pedig pláne ne, ha nem érzed azt, hogy ő az igazi!Próbáld meg kipuhatolni, mi van az exeddel, esetleg próbálj meg vele valami apróság miatt találkozni. Ha ő is igy érez, akkor azt tudni fogod és lehet, hogy éppen ő veti fel a folytatást. Ha pedig ő túl van rajta, ne próbáld feléleszteni,mert csalódni fogsz.Nem csak ők ketten léteznek a férfiak között, vannak mások is, akikkel boldog lehetsz, csak ne siess, ne érezzék rajtad a kapkodást. Sok sikert!!
2010. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha az exedel jobb volt a kapcsolatod akkor min gondolkozol ennyit?

ha vele akarod leélni az életed akkor csak nyugodtan!

egyáltalán nem csinálsz magadból hülyét!

de ezt a kérdést csak magad tudod megválaszolni!

ne másoktól várd hogy döntsék el mi legyen a sorsod!

2010. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még ugyan nem voltam ilyen helyzetben, de valószínűleg elmondanám a jelenlegi páromnak h mit érzek. Ha tudna úgyis rákapcsolna gőzerővel, h elfelejtesse esetleg veled az exedet. Ha úgy érzed h neked az exed kell, akkor viszont kérj egy kis időt a jelenlegi párodtól és rendezzétek a dolgot a volt pároddal. Persze azért mondd el a jelenlegi párodnak h mire készülsz. Akkor tisztul csak ki a kép. Ha megmenthető akkor az kiderül a beszélgetésetekből. Fő az őszinteség!

Sok sikert!

20/L

2010. szept. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16:20: uhh, ez szerintem jo nagy dofes lenne a mostani parjanak. Minek mondja el neki olyan ertelemben, hogy vele marad, de kapcsoljon ra, mert az elozo jobb volt? Biztos nem azert erzi ugy a kerdezo, hogy nem olyan jo vele, mert rossz ember, csak nincs meg benne az a plusz, nem erzi, hogy o az igazi. Ez nagyon nagy kiszuras lenne vele, vagy te hogy erezned, ha a parod azt mondana, hogy "tudod, az exemmel jobb volt ez meg az, szoval valtozz meg, kapcsolj ra egy kicsit, mert ha nem, szevasz!" Milyen mar ez?? Basszus, erzo emberrol van szo...
2010. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztam.

Nem azt mondtam h azt mondja h "Bocsi öreg, de nem érhetsz az exem nyomába se"

Hanem h ő jelenleg nem érzi magát boldognak és kell vmi plusz. Sztem jobb őszintének lenni minthogy elmélyüljön a kapcsolat és akkor egyszer csak hoppon marad a fiú. Meg lehet ezt beszélni normálisan is.

Bocsi h rosszul fogalmaztam!

2010. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!